Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    Nahh tul vagyok a második töltésen is...tegnap addig nyomogattam amig le nem merült...kb hajnal háromig...nagyon jól birta... kb 13 óra alatt meritettem le,de ebböl 7 órát folyamat ment,és nem akárhogy filmek nézése youtuberól meg ilyenek,volt nekem Galaxy Tabom is,de ez a készülék jobban birja...és alig melegszik,nagyon megygözö ilyen teljesitmény mellett...
    Más... Számomra a legkomolyabb hiba a szövegtördelés hiánya,amit bár meg lehet szokni de érthetetlen miért maradt ki... se a gyári böngészöben se a chromeban nem tördeli a szöveget zoom után,erre van valami megoldás esetleg?Megmondom öszintén nem szeretem forgatni a készüléket,jó nagy kezem van,szinte mindent elérek a telefonon... söt sok telefonnal eddig az volt a gondom,hogy egyszerre több gombot is nyomok ha szöveget irok,szóval nekem ez megváltás ezen a téren.Ebböl következik,hogy álltalában állitva használom a telefont,és ilyenkor kényelmetlen a szövegtördelés hiánya...

    (#4509) zack
    Igen láttam köszönöm,bár számomra elég "felszinesnek" látszott...máskor más telefonnál komolyabban szokták elöadni... :DDD (#4528) ForRedGlory logja sokkal meggyözöbb volt,az nagyon tetszett... :R

    (#4532) Parallaxis
    Hüha,ezt egyébként meg sem néztem mert a PH videotesztben azt mondták nincs... vagy én értettem félre valamit,mindjárt meg is nézem.Köszönöm! :R

    (#4533) zack
    Jaja... meglepödtem milyen gyorsan pozicionál... az sgs2öm nem volt ilyen gyors... :U Nem igazán érdekli hogy hol vagy,házon belül-kivül szinte mindenhol talál gps jelet...

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák