Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZoliM@ster

    aktív tag

    Rövid élménybeszámolóm a Veletechről,legfőképp Note II szempontból:
    A Note II többek szerint nagy telefon.A Huawei Ascend Mate-hez képest apróság :DDD

    Az az a készülék,amelyet már egész egyszerűen nem lehet normálisan használni,de legfőképp zsebre rakni.Megpróbáltam, odamérni a zsebemhez,ami nem kicsi,de esélytelen,hogy abba beleférjen...

    Note II vs SGS4:
    Méretben nyilván nem egy kategória,de feltűnően vékony és könnyű az S4 a Nótánkhoz képest.Kicsit egy játéktelefon benyomását keltette ezek okán.A legnagyobb csalódás számomra mégis a kijelző.Összehasonlítottam ugyanolyan képernyőbeállítások mellett ugyanazzal a képpel(az a gyümölcsös ami a hátterem is) és videóval(az alap demo videó) is.Az S4-en a fehér lényegesen fehérebb, viszont sokkal kevésbé kontrasztos a kép.Kevésbé mélyek és teltek a színek az S4-en,ami nekem csalódás.
    Sebességben szintén kapufa.Néha még az alkalmazásoldalak közötti váltás is be-be akadt.
    Egy szó mint száz,még ha tehetném se cserélném le a NoteII-őt erre...

    Szerk.:A HTC One-t is megnéztem a mi drágaságunkhoz képest.A nagy híres alumínium unibody ház amit agyon dícsérnek semmivel sem tűnik különbnek a műanyagnál.Én nem tudom mi olyan csodás benne,nekem semmi extra.Ráadásul ott is meg akartam nézni ezt a gyümölcsös képet hogy mutat,de se bluetoothon,se nfc-vel sehogy nem tudtam átküldeni rá.Mindig valami hibát dobott...az még nagyobb csalódás volt nekem mint az S4

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S22 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák