Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    Régen, ha kellemetlen ismerőst láttál az utcán és el akartad kerülni a találkozást, akkor eltakartad az arcod, esetleg bekanyarodtál egy mellékutcába. Ma már elég csak előkapni a telefonod és elbújhatsz mögé, senki sem vesz majd észre. :C Illetve de, mindenki észrevesz, pláne, ha fehér színben veszed... "miért tart gofrisütőt az az ember az arcához?" kérdezik majd magukban.

    Amikor elkezdtem olvasni a cikket, azt gondoltam magamban, hogy nekem ez kell, akarom, aztán az írás végére elbizonytalanodtam. Egyrészt a kétmagos proci miatt, mert az S3-at is sikerült párszor megakasztanom, másrészt a TFT panel miatt, harmadrészt pedig mert eszembe jutott, hogy néha még az S3 kezelése is problémás volt egy kézzel, majdnem el is ejtettem párszor. Viszont az utolsó probléma kiküszöbölhető egy távirányítós fülessel, hogy ne kelljen elővenni zenét léptetni stb. :K

    Summázva: baromira tetszik, de nem tudom kellene-é, vagy sem. A kellene felé hajlok. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    válasz smkb #42 üzenetére

    +1! :R

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

  • MuzikJunkie

    aktív tag

    Nem szoktam belevaúzni vitákba, de komolyan mondom nem értem ezt a méret körüli vitát. :(
    Vagyis de, valahol értem. XY embernek nincs rá szüksége, nem tudja vele elképzelni az életét és ahelyett, hogy ezzel így beletörődne, elkezdi magyarázni annak, akinek tetszik, hogy fosh és szükségtelen. :P

    Ez kb. olyan, mintha az amerikai hűtők létjogosultságát kérdőjelezné meg valaki azért, mert nem fér be a 55 négyzetméteres panellakásába, vagy mert nem tudja felcipelni a nyolcadikra. Vagy a 180 centis LCD tévékét. :U

    Akinek tetszik ez a tepsi, az elsétál egy üzletbe, megnézi és eldönti, hogy kell-e neki, vagy sem, tudja-e használni, vagy sem, esetleg bevállalja-e, hogy mindenki elfogja kérni a kocsmában azzal, hogy "WTF is this big thing dude, are you an idiot?" :DDD Erről ennyit.

    Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

Új hozzászólás Aktív témák