Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gippazoid

    senior tag

    Sziasztok!

    Valaki meg tudja nézni vagy mondani hogy a linkelt SIM adapter befér-e az akkufedél és az akku közé?
    Teszt módszer: kipróbálni hogy 1 SIM befér-e és ha igen akkor még van-e hely (mondjuk csúszkál a SIM a fedél alatt) vagy már a SIM kártya maga is passzos és meg se moccan?

    Ha meg sem moccan, akkor nagy eséllyel ez a cucc már nem fog elférni mert nyilván vastagabb egy SIM kártya SIM olvasóval mint magában.

    Ha meg SIM kártyával a fedelet sem lehet már feltenni akkor megint egyértelmű a dolog.

    http://www.ebay.co.uk/itm/Dual-Micro-SIM-Card-Adapter-SIM-Converter-for-Samsung-Galaxy-S3-S4-S5-Note-2-3-/262142751826?hash=item3d08ecf452:g:6XUAAOSw9mFWIGU9

    Nincs ilyen készülékem és ha nem fér el, akkor át kell gondolnom hogy legyen-e.

    Tudom hogy van dual verzió, azt vennék, de nekem meg 3 SIM van és a harmadik mini (normál méretű) és nem áll módomban levágni.
    Pont jól jönne ki ha a 2. SIM-et ki-bekapcsolással tudnám váltani egy hang előfizetéses micro SIM és egy data előfizetéses normál SIM között.

    Köszönöm.

    Gippazoid Novelties Inc.

Új hozzászólás Aktív témák