Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    Álljonmármeg a jövetmenet !
    Basszus !
    Ki írta ezt a tesztnek látszó cikket ? !
    Nekem ez egyáltalán nem teszt(szik) :Y

    Először is , látta a szerző az alap Grand Duos-t ?
    próbálta már, nyomkodta már?
    van valami korábbi tapasztalat ?

    merthogy abban is bennevolt egy csomó olyan tudás, amit ennél a kütyünél egyedi nóvumként emleget és hozsannáz !
    Tudja a régi is az Intelligens kijelzőt (képernyő), S Planner, több ablak,, a zenelejátszója szuper, az FM rádiója ugyanaz a jó, mint az újban, stb stb.
    A két SIM kártya kezelése teljesen rendben van a Duosnál, egyetlen percig sem vagy elérhetetlen, mégha az egyik kártyán folyamatosan beszélsz is egyfolytában, akkor is utolérnek.
    (persze van amikor ez nem mindig hasznos, dehát ez van, teakartad, beállítottad az odavissza irányítást, megkaptad :DDD )
    Teljesen rendben van a Grand Duos1, nincs azzal semmi baj.
    Miben ad többet az új és mennyi plusz pénzért ?
    kicsit jobb felbontás, kicsit több mag, kicsit nagyobb memória, 4.2.2 helyett 4.3, de egyikben sincs látványos és meggyőző többlet. :W
    Arra viszont kíváncsacsi lennék, hogy ha a két kütyüt ( Grand Duos és Grand Duos2) hasonlítja össze valami objektív szakembernek látszó tollforgató, akkor milyen arányok jönnek ki, magyarán ér-e az új kütyü annyival többet mint amennyivel drágább mint a régi.

    továbbá, hogy miért nem fért már bele ebbe a szuperlativusz kütyübe az MFC és az LTE ?
    miért kell mindig valami szirszart kihagyni, hogy keserű legyen a juzer szájíze ?

    hááát, nemlátok késztetést, hogy rohanjak a régit lecserélni :)) ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Luissimo

    veterán

    válasz Rusi #99 üzenetére

    nevegyél a szívedre, relax, békevan.

    olyan ujdonságokat írtál a cikkben a Duos2 javára, ami a szövegösszefüggéseiben arra mutat, mintha ez a régin nem lenne. :W nemakarok keresni idézeteket, de ugye egyetérthetünk, hogy így tűnik.

    Igen megnéztem, hogy ki írta, láttam a nevet, a kérdés inkább költői volt.
    Azért ha osztod a véleményem, ha nem annak a a tesznek is lenne létjogosultsága, amikor az előző verzióval hasonlítod össze, a tudáskülönbség miatt.
    Mert akkor olyan mukik mint én, aki a régit használja, tudná hogy érdemes e plusz 20 ezerért lecserélni, vagy marad a réginél.
    Igen pontosan másfélszerese a memóriája, de az 1 gigával is símán fut a régi, nem döcög.
    Igen, jobb a felbontása, egyetértek, de nem mindenkit kergetnek az asztalkörül, ha nem veryHD :D felbontást használ.
    Az LTE viszont, no az nagyon hiányzik. Mert ugyebár a nem Duosnak hiába van LTE-je, akinek DUOS kell, azt ez nem vigasztalja.
    Szeretjük, ha hasít a net. :K

    Az akksija is nagyobb 2600-as, de mondjuk a sokmaghoz meg a jobb felbontáshoz kell is erő, táőerő.
    Tehát gondolom ezzel az akksival ugyanolyan élettartamot produkál, mint a Grand DUOS a 2000-es akksival.

    Ami több az több, látod, az akksit nem is említetted :DDD
    Amennyiben LTE képes lenne, pillanatig sem haboznék, hogy cseréljek rá.
    De így nemlátom okát a plusz pénz kiadásának.

    @Ailton
    nem hülye vádak vannak, hanem egy fórumon beszélgetünk és a véleményeket ütköztetjük.
    Más az a vélemény, ha valaki konkrétan használja a telót és tisztában van a pro és kontrákkal és más az a nézőpont, amikor egy majdnem független tárgyilagosnak látszandó tesztet írunk.
    Szerintem.
    nem kell egyetérteni, hiszen ha egyformák lennénk, akkor mindenki egyfajta telefont venne. Nem ?

    Nem állítottam, hogy active standby-os, csupán azt állítottam, hogy mindig elérhető mindkét kártya és ez pozitivum.
    Többek között ezért is vettem meg. 70 ezerért.
    ha ez 95, akkor marad a régi, mint mondtottamvolt .

    Szóval ne vedd fel a durcát, nem aztmondtam, hogy nem jobb, csupán azt, hogy szoftverekben sok újat nem ad a Grand1-hez képest.(konkrétan miket is, amik a régin nincsenek ?) :F
    És az enyém Grand1 DUOS-on továbbra is állítom, hogy 4.2.2 ketyeg és azzal is vettem.
    Ennyi, és békevan. ;)

    [ Szerkesztve ]

  • Luissimo

    veterán

    válasz Graphics #102 üzenetére

    nemtudtam már szerkeszteni az előzőt, bocs,
    Szóval te nem láttad volna okát, hogy megved a régit?
    egészségedre.
    Én meg láttam okát, mivelhogy a céges és saját kártyával két telefonnal a zsebben nagyon kényelmetlen tud lenni a napi élet.
    nekem így praktikus.
    és amire nekem kell, ara tökéletesen megfelel. ;) :K

    [ Szerkesztve ]

  • Luissimo

    veterán

    Hja és mégeygy dolog az utólsó szó jogán:
    EZZEL a tudással kellene a Grand2 Duos-nak 70 körüli árban lenni, és akkor nem hiányolnám belőle az LTE-t ( az MFC-t ugyis bele tudom varázsolni) :))
    tudom, eljön az idő amikor ennyi lesz majd , de az még arrébb van ...

  • Luissimo

    veterán

    válasz Graphics #107 üzenetére

    Virtuális a billentyűzetem:-)
    Persze ez nem mentesít téged azalól, hogy grammar náci vagy:-)
    egyébiránt, ha nemtudsz valakivel érdemben eszmét cserélni, akkor köss bele a helyesírásába, ez egy jó tipp szokott lenni.
    kisebb mellényt kellene felvenned, szerintem.

  • Luissimo

    veterán

    válasz Graphics #112 üzenetére

    szerintem a helye sírás :) az alapvető.
    nem is szeretem, ha nem helyes í sírás.
    deazért a beszélgetésnek az ő fonala az más főcsapásban folyt.
    de szólhat a helyesírásról is.
    nagyon helyes ;]

    az hogy kiosztottál a véleményem miatt, az nagyon nem ennek a fórumnak a sajátossága.(pedig a szmájlikkal is jeleztem, hogy nem kell ám annyira beleélni magunkat)
    szerintem.
    de ha igen, mégis azlenne, akkor én eddig rossz helyen jártam.
    szerintem beszélgettünk mi már egymással normálisabban is ennél.
    és én nem is téged szóllítottalak meg.
    ha úgyérezted , hogy mégis, akkor nem a mellénynél, hanem egy másik ruhadarabnál maradok, az ingnél.
    akinek nem az övé, nem az ne vegye fel...

    egyébiránt sosem volt semmi bajom veled (most sincs), amíg neked nemvolt velem. :DDD

    szóval, beszéljünk a telefonról.
    nekem még mindig bejön az első generációs GRAND DUOS ;)

Új hozzászólás Aktív témák