Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #67656192

    törölt tag

    válasz MrBazsi #12001 üzenetére

    Kihívtam a házhozjövőst mert arra még van. Telefonon a Samsungtól hívtak időpont egyeztetés miatt, meg, hogy milyen színű a készülék. Ezt már ismerem, ilyenkor kihoznak egy refurbot(történetesen ez is már az) . Ok megbeszéltük várom a professzort, erre aznap amikor jönni kéne az aranykezünek, hiv egy lotyó a TMX-töl, hogy nem jönnek mégse, mert nincs alkatrész, mondom nem is kell, hozza a refubot csak gyorsan mert nem érek rá egész nap. Őőő izé, az a baj, hogy nincs se alkatrész se telefon. Mondom ezt értsem úgy, hogy nem tudsz szolgáltatni? Mert ha nem akkor légyszíves a megbízódat a Samsungot hivogasd b.meg, ne engem, majd ők megmondják, hogy mit csinálj ha nem vagy képes...
    Azt találta ki, hogy küldi a dobozkát az Alpháért és ha lesz motyó akkor majd megcsinálják és nekem az sokkal jobb lesz ha náluk vár a telefon alkatrészre mint nálam.
    Hát én felhívtam a Samsungot ezzel. Most ők vizsgálják az ügyet, mert ők vállalták a prémium garanciát nem a TMX, akihez nekem nincs, nekik viszont annál több közük van. Leszarom, hogy kivel gányoltat a Samsung, nem az én dolgom de majd keresek megoldást erre a dologra.
    Azt a szerencsétlen kis Alphát elajándékoztam valakinek aki nagyon örül neki, várja.
    Nem akartam úgy odaadni neki, hogy valami nem jó az alljzattal, be van égve, még akkut is vettem bele.

Új hozzászólás Aktív témák