Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Velocity

    aktív tag

    Üdv újra :) Pár hét használat után még mindig oda és vissza vagyok a telefontól :)) Semmi probléma, csak teszi a dolgát villámgyorsan... nem is értem miért vagytok páran úgy besózva a lollira

    Kipróbáltam ezt a rámutatás funkciót, iszonyatosan király, nekem nagyon tetszik :) Használja még valaki? Senki nem említette még ha jól láttam. Eleinte mikor még az S5 vagy S4 kapcsán szóba hozták a tesztek hatalmas parasztvakításnak éreztem a dolgot, de a gyakorlatban amellett, hogy lenyűgöző, borzasztóan hasznos is (sms-ekbe, email-ekbe bele lehet kukkantani, stb...). A legjobban az tetszett, hogy az egyik általam használt sport tracker alkalmazásnál lehet képet csatolni egy adott eseményhez, és a galéria tallózóban csak a kis négyzet képek vannak listázva, viszont síelés közben a sok kicsiben egyforma kép közül nehéz választani, de rámutatással kihozza nagyobban :) tényleg zseniális! Gondolom aki használt már ezzel a feature-rel felvértezett készüléket annak ez nem új, de az S3 az Alphahoz képest komolyan kb olyan, mint egy darab deszka...

    Használt telefon vásárlása esetén tárcsázóba írjátok be *#0*#0 kódot, ezzel egy olyan felületre lehet jutni, ahol a készülék összes funkcióját le lehet tesztelni, hogy megfelelően működik-e. Elég hasznos dolog, bár bizonyára sokaknak nem mondtam ezzel újat, de hátha valakinek segítettem

    Más: véletlenül bukkantam rá, de már ebből is van klón, hogy rohadnának meg a sárgák ott, ahol vannak video ... Komolyan, a pofám leszakad, aki nem szolgáltatótól, vagy nagyon megbazható üzletből szerzi be, az legyen körültekintő. Olx-en pl rendszeresen árulnak klón Note4-eket eredetiként feltüntetve... vaterán (klón alpha) ugyanezt már nem merik megtenni, mert ott van értékelés is, de jó mgyar szokás szerint honfitáraink is próbálnak átverni elég gyakran. Szóval csak óvatosan és körültekintően!

    Védelemről: nekem az S3 korábban mégcsak hírből sem látott se tokot, se fóliát... hátlap lakkozása az levedlette magát, akárcsak a festett keret, de a kijelző karcmentes most is, pedig kapott rendesen a telefon. Nekem az alpha is csupaszon van, GG4re minek bármilyen fólia? Viszont egy Bugatti tokra lehet beruházok, hogy ne kelljen állandóan figyelni, hogy az alphás zsebem egyébként üres legyen :DDD Egyébként a Bugatti tokot ki hol vette és mennyiért?

    és persze üdvözlök köreinkben minden új Alpha-st :)

    BÓNUSZ:
    Egy saját készítésű panorámakép az Alpha-val

    [ Szerkesztve ]

    ...mert a kamion a miénk és el akarunk menni vele!

Új hozzászólás Aktív témák