Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laci4

    senior tag

    válasz szumo #9972 üzenetére

    Ne izgasd magad, én is csak nem is tudom.. sokára találtam rá véletlenül Már el is könyveltem, hogy android alatt ilyen nincs.. :B :DDD

    csaba17 , hispan
    Sajnos a normál telefonok után ez marha szokatlan lehet, lesz.
    Anno nekem is elmentek az SE telóim(utsó egy SE k770i volt) 2-3 napot, még mp3, játékkal is.
    Aztán vettem egy omniát, és csodálkoztam, hogy alig bír ki 2 napot. ha meg nyúzom, játszok rajta, vagy egérmozizok, akkor már egy nap is necces lehet akár..
    A naviját meg nem is mondom.. zabálta az akksit.. 2-3 óra alatt megette. (vettem is anno hozzá egy pót aksit)

    Sajnos az ACE se másabb sokkal.
    Vannak páran akik 2-3 napot írnak rá, megdöbbenve olvasom az ilyeneket, pláne, amikor azt is hozzáteszi, hogy használja is. :U :Y
    Nekem ha nem nagyon bizgerálom, csak telefonálás, talán! talán kibírná a 2 napot..
    De ki a fene vesz ilyen telefont, aki nem "bizgerálja" egy kis mobilnet, egy kis mp3, egy kis játék.. egy kis progi telepítgetés.
    Az általános, reggel töltőről le, este rá. (bár sokszor napközben is kap egy kis töltést, mert melóhelyen erről netezek egy őskövület notin, és olyankor usb-n keresztül osztom meg a netet.)

    jah. 2000mah-ás akksi... hmm.. háát nem lenne rossz, de félek tőle, hogy csak a matrica szerint annyi (pláne,hogy ahogy elnézem ugyanolyan "vastag" vékony, mint a gyári....
    de próbáld ki, legalább lenne egy kis infónk ;) :B

    flash (#9994)

    Na itt a válasz.. bár ez a meghülyül a telefon dolog érdekes...
    Én is vettem már ki, raktam vissza az akksit, de nem emlékszem,hogy ilyet produkált volna.. esk. kipróbálom!.......
    Kikapcsoltam, akksi ki.. megnéztem, a telefon hátlapján a papírt.. jéé.. ez kemény 1100ma-t is felkap... nem semmi.. filó.....akksi visszarak (ennyi idő alatt lazán ki lehet cserélni), bekapcs..közben írtam tovább.. most ránéztem minden rendben van.. ikonok a helyükön, idő rendben. Igaz, launcher pro van fent, illetve úgy emlékszem az óra beállításoknál be van kapcsolva valami szinkronizálás... :U (automatikus - Hálózattól kapott értékek használta) sry.. ez így bundaaa :B :DDD

    droti25
    DDKQ5:
    Nah.. asszem elkezdem letölteni én is.. meg megnézni mi is,hogy is..
    Ha jól rémlik, azt írtátok, ez volt a one package-s? Samfirmware-n is van , vagy .. vagy volt itt egy link..áá meg is van.. EZT raktad fel?
    Kikapcs gomb. hosszan nyomva tartva, van net kikapcs menü? (bár ez e legkevesebb.)
    A wifi error kiküszöbölés sirály.
    Nekem még a júliusi 2.3.4 van fent, nincs vele különösebb bajom, csak ez a wi-fi, BT SOD.
    Tényleg. BT vel volt lehetőséged kipróbálni? Sajna nekem előfordúlt, hogy kocsiból kiszállva is produkálta eme nagyszerű mókáját. (BT-s fejem van, van hogy zenét hallgatok BT-n keresztül, van hogy csak a telefonálás miatt van rácsatlakozva. tudom, erre is van progi.. rá is keresek mindjárt,bár ha erre is megoldás a DDKQ5, akkor lehet inkább azt kellene felrakni.. csak az elmúlt hónapok alatt, olyan jól belaktam már a rendszert :D)
    Remélem a főzött romokat is lassan átpakolják akkor erre..

    iMaverick #9998
    Pont ezt akartam kérdezni már jóideje tőled, hogy a CF-root ban benne van-e a BLN control, vagy sem.. mert akkor megérné felraknom. Tetszik a megoldás. De csak ezért nem akartam főzött romot felrakni.
    Hogy próbáltad? van hozzá a marketen, illetve okosba program. Próbáltad azzal is?
    Szerk: látom, már írtál rá.. melyik cf-root van fent neked? Lehet megpróbálnám én is.. az "csak" kernel, ha jól követem a dolgokat, az ha jól emlékszem nem kutyulja el a dolgokat, nem kell semmi reset...

    flash
    őő.. nem tudom jól követem-e a fórumot, de ha jól emlékszem, mert még mókáztam is rajta (nickedhez passzol), neked a flash x1 vagy mi van fent ugye?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák