Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Schrift

    tag

    válasz mg01 #7240 üzenetére

    1. Letöltöd APKManagert
    2. Kicsomagolod, C gyökerébe másolod, "APKManager" néven.
    3. Telefonról kimented root explorerrel a system/framework/framework-res.apk fájlt és a C:\APKManager\"place-apk-here-for-modding" mappába másolod.
    4. Elindítod a "Script.bat" fájlt.
    5. ENTER
    6. 22 majd ENTER
    7. 1 majd ENTER
    8. 9 majd ENTER
    9. Ha kész van, akkor ne lépj ki belőle és menj a C:\APKManager\projects\framework-res.apk\res\values mappába.
    10. Jegyzetfüzettel szerkeszd a bools.xml fájlt: a "<bool name="config_animateScreenLights">true</bool>" sort cseréld le "<bool name="config_animateScreenLights">false</bool>" sorra.
    11. Mentsd el. Menj vissza a "Script.bat" fájlhoz üsd be, hogy 11 majd ENTER.
    Várj, majd kérdez valamit, üss be egy y-t majd ENTER, megint kérdez valamit megint y, ezután töröld a C:\APKManeger\keep\resource.arsc fájlt, majd megint y.
    12. Menj a "place-apk-here-for-modding" mappába ott találsz egy új fájlt a neve: "unsignedframework-res.apk" nyisd meg winrarral, majd a benne lévő resource.arsc fájlt kitömörités nélkül másold át az eredeti "framework-res.apk" fájlba.
    13. A "framework-res.apk" fájlt másold fel az sd kártyára, majd root explorerrel állitsd be a permissions-t -rw -r -r re.(nekem ez úgy ment, hogy előtte felmásoltam a rendszer partícióra)
    14. Másold a system/framework mappába, ezután megint állitsd be a permissions-t, ilyenkor a root explorer le fog állni, ne törődj vele, inidítsd újra a telefont.
    15. Másold fel a gépre a system/build.prop fájlt.
    16. Wordpaddel szerkessz egy # -t a debug.sf.hw=1 sor elé #debug.sf.hw=1 mentsd el.
    17. Másold fel az sd-re, állítsd be a permissions-t.
    18. Rakd vissza az eredeti helyére (system/)
    19. Reboot, majd animációk bekapcsolása.

    A boot animáció elfog veszni, itt a leírás, hogyan csinálj újat.
    Sok szerencsét! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák