Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ayanlith

    tag

    válasz trigorin #1030 üzenetére

    Sajnos ennek a modellnek is van ilyen problémája.

    A legutóbbi hozzászólásom a problémáival kapcsolatban:
    http://m.mobilarena.hu/tema/re_samsung_galaxy_ace_3_olcso_s-ag/hsz_1000-1000.html

    Kiegészítem még annyival, hogy többször előfordult, hogy alvó állapotból felébresztve néhány alkalommal tapasztaltam, hogy annak ellenére, hogy be van kapcsolva a WiFi, a készülék már nem kapcsolódik hálózathoz vagy megjelent a buborék alul, hogy most kapcsolódott hozzá.

    futureboy: Ez durva. Velem rendesek voltak, mikor bevittem a készüléket a szervizbe, néhány napon belül ki is javították a hibát. Mondjuk nem tudom mennyiben befolyásolta őket az, hogy személyes elmentem a budaörsi telephelyükre. Eleinte amúgy tartottam az egésztől, mert szinte csak negatív kritikákat olvastam róluk előzőleg.

    Mi volt a hiba, amivel vissza kellett vinned egyébként?

    [ Szerkesztve ]

  • B********

    aktív tag

    válasz trigorin #1030 üzenetére

    Az LTE is elég kényes a wifire, nem csak nálam úgy vettem észre.

    Ha már wifi, további tapasztalataim ezzel kapcsolatban: több napos/hetes próbálgatás során arra jutottam, hogy szinte biztosan a wifi direct okozza az én esetemben a néhai nehézkes kapcsolódást/lassú sebességet, a wifi beállításoknál a wifi direct/leállítás menüpontot választva tökéletesen működik, DE: kipróbáltam több nyílt és jelszóval védett wifi hálózaton, és csak az otthoni routernél produkálja ezt, minden más esetben tökéletesen működik, szóval biztosan a router típusa vagy beállításai is számítanak (hiba más otthoni telefonnál/tabletnél nem jelenkezik). Az sem számít ha letiltom az alkalmazáskezelőben a wifi direct, direct share, kies, s beam alkalmazásokat, ezután is ugyanúgy keresi wifi direct-ben az elérhető eszközöket...

    Egy szó mint száz, megvannak a készülék apróbb "sajátosságai", de ezzel együtt nagyon szeretem, szép a kijelző, gyors a hardver, nálam nem fagy, nem akad, talán csak a kamerája gyenge egy kicsit de nekem ez is bőven megfelel. Szeretem ezt a samut, nem bántam meg hogy megvettem!

Új hozzászólás Aktív témák