Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 22Dávid22

    aktív tag

    válasz 22Dávid22 #3169 üzenetére

    Na jó, elismerem én is dobtam rá egy lapáttal arra, hogy ekkora legyen a pontszám. (Clean Mastert, DU Speed Boostert is lefuttattam, utána, mint mindig a beállításokban rányomtam a kényszerbezárásra, hogy eszükbe se jusson maguktól újra elindulni, mert ahogy nekem van beállítva, úgy nincs oka a háttérben futni, aztán betettem az AnTuTu-t a Clean Master játék-gyosítójába. Nekem az volt a lényeg, hogy root és custom rom nélkül érjek el magas pontszámot egyelőre.) De ha az első pontszámomat nézzük ezzel a verzióval (16967), amire nem készítettem fel a telefonomat, csak lefuttattam + levonjuk azt a 20%-os növekedést, ami a szövegben volt, akkor kb. 14139 pontot kapok, tehát elvileg egy szinten van a CM11-el... Úgy fest, akkor nekem csak annyi értelme lenne feltenni a CM11-et a telefonomra, hogy nem kell 1-3 naponta két takarító alkalmazással is kitakarítani a telefont a teljesítmény fenntartása érdekében + tudnék csatlakozni a nyílt WiFi-khez. (Azért van, amihez csatlakozik, de túlnyomórészt sajnos nem szokott, és otthon se szokott elsőre. Utóbbit már megszoktam, állapotsor lehúz, hosszú érintés a WiFi jelére, WiFi bekapcs, rányomni a WiFi Direct gombra, 1-2 másodperc várakozás, vissza gomb és ilyenkor 10-ből 9-szer csatlakozik.)

Új hozzászólás Aktív témák