Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PaIika123

    csendes tag

    válasz Atta20 #906 üzenetére

    Én azt csinálnám, hogy uninstallálnám a bluetooth egységet a számítógépen, újraindítanám, majd újratelepíteném a Bluetooth drivert. De mindenekelőtt megnézném, hogy van-e újabb bluetooth driver a pc-hez.

    HaZse: Azért akar régi technológiával másolni, mert így döntött, hogy így akarja. Én pl azt utálom, hogy ha valamit akarok, akkor ilyen erőszakos módon valami teljesen mást akarnak rámtukmálni. Javasolni lehet persze mást, csak előbb válaszolunk, aztán közöljük, hogy van egy könnyebb és jobb technológia mint amit ő választott. De nem leteremtjük, hogy milyen hülye. Az Euronicsban ugyanezt csinálják. Bementem, hogy akarok A5 [6]-ot és azt mondja a faszi, hogy vegyek inkább P8-at mert az milyen zsír. Te ugyanezt csináltad. Remélem ha bemész a mekibe és kérsz bigmacet, kapsz csirkeszárnyat nokedlivel.

    Amúgy a kábelt én azért utálom mert tölti a telefont, ráadásul lassan. Én nem várom meg míg feltölti. Azt meg nem csipázza, ha megszakítom a töltést.

    A wifi fileátvitelt meg azért utálom, mert ahhoz kell kliensprogram a gépre és kell a telefonra. Én meg utálok minden szart feltelepíteni, mert utána megy a csodálkozás, hogy miért lassú a telefon.

    Úgyhogy kis file az bluetoothon, nagyot pedig kártyaolvasóval..

Új hozzászólás Aktív témák