Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mycsu76

    csendes tag

    Sziasztok!

    Találtam egy szoftvert amit a KIES helyett lehet használni (ha valakinek elege lenne belőle mint nekem).

    MyPhoneExplorer
    [link]

    Csatlakozás előtt telefonban engedélyezni kell az USB-hibakeresést!

    Gyorsabb, tud magyarul és normálisan lehet vele névjegyzéket importálni.

  • Mycsu76

    csendes tag

    válasz huh87 #3079 üzenetére

    Igaz! :K
    De nekem igazából az importálás volt a lényeg. Nem volt hajlandó .cvs fájlt megnyitni, a névjegyeket meg csak egyesével tudtam volna átvinni. Röhej, hogy a fájlmenüben aktív az "összes kijelölés törlése", de az "összes kijelölése CTRL+A" meg nem. Az ékezetes betűk meg nem vihetők át normálisan.Az Asus EeePc-n fél perc mire belép a meglévő névjegy szerkesztésébe meg úgy egyáltalán bármilyen művelet. Na az ilyenektől kapot agyf@szt!

    Egyébként most próbáltam WiFi-n csatlakozni a progival és sikerült.

  • Mycsu76

    csendes tag

    Hali!

    Ahogy olvasom a Telenorosok csak szívnak! :)
    Én is ugyan úgy jártam mint endrodiz kollága csak nekem a sikertelen upgrade végén (kb a 20 próbálkozás után teljesen hazavágta) a KIES felajánlotta a "vészhelyzeti készülék-szoftver-helyreállítás-t" :C
    Na ezzel már sikerült pikk-pakk feltennem a Froyo-t.
    Pedig biztonság kedvéért volt előtte soft meg hard reset is.

    @DeFranco

    Első benyomásaim:

    - a rendszer gyorsulása szerintem nem placebó, a 2.1 alatt voltak olyan laggok, hogy azt hittem földhöz vágom a telót pedig nem volt agyon telepítve
    - az APN kikapcs tökéletesen működik, aktív állapotban autómatikusan kikapcsolja ha van elérhető wifi
    - az alkalmazás kezelő szerintem is korrekt, van hozzá widget is
    - a hálózatot nem dobálja, bár nekem elötte sem szokta
    - szerintem a wifi kezelés jobb lett mert az otthoni kapcsolatot már nem dobálja el alvásból visszatérve, n-es hálózatot még nem próbáltam
    - a galéria sokkal gyorsabb mint előtte volt
    - gps működik segédprogramok nélkül is (korábban nem)

    Ami tetszik és előtte nem volt:
    - az alap email kliens közelít a használhatóhoz, sokat javítottak rajta
    - lehet keresni közvetlenül a névjegyzékben
    - szöveges mező szerkeztésekor megjelenik egy kurzor mozgató amivel lehet kijelölni vagy másol/beilleszteni (ez a kedvencem)
    - a lehúzható infó sáv teljesen zöld ha beszélgetés közben kilépsz az asztalra

    Röviden ennyi.

Új hozzászólás Aktív témák