Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Maegoss

    tag

    válasz AS #130 üzenetére

    "Ahogy Wave is gyorsabb mint Galaxy S"

    Szerintem ez pont fordítva igaz. Próbálgattam mindkét készüléket és a Wave alapból lassabbnak tűnt (sőt, egyszerű menüben mászkálással és programok indítgatásával többször is sikerült elérnem, hogy a telefon jónéhány másodpercig nem reagált semmire).

    Akik meg a TouchWiz 3-at fikázzák: tény, hogy alapesetben a _menü_ nagyon hasonlít az iPhone menüjére (azért itt is vannak különbségek, például az utolsó dok ikon mindig fixen a Home, máshogy kell átrendezni az ikonokat valamint az oldalakat közvetlenül is el lehet érni az oldal "pöttyére" tapizással), de ebben ki is merültek a hasonlóságok. Talán még a számológép tűnhet hasonlónak fekvő helyzetben (állóban szerintem máshogy néz ki), de aztán tényleg ennyi a hasonlóságnak. Minden más (névjegyzék, naptár, óra, galéria, kamera, zenelejátszó, internet, stb) markánsan különböző. Ja, és a TouchWiz 3-ban használhatsz widget-eket is (ami ugye az iPhone-ról nem mondható el). Ha meg ennyire zavar a TouchWiz 3-ban az iPhone-os menü, akkor át tudod állítani listás nézetre is.

Új hozzászólás Aktív témák