Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • realee

    tag

    válasz -B- #480 üzenetére

    Sajnos nincs nálunk MediaMarkt. Viszont van 1 teóriám arról, hogy miért lett hirtelen akciós minden ilyen elektronikai boltban a készülek:
    - Hamarosan valamelyik telefonhálózat ráteszi a kezét a telóra, és jóval olcsóbban fogja előfizuban illetve kártyás csomagban dobálni, és akkor kénytelenek lesznek a független teló árát lejjebb vinni, így inkább most "akciósan" eladnak annyit amennyit tudnak belőle, hogy ne kelljen veszteségesen eladniuk amikor bejön a hálózatokhoz is a telefon. Én ennek örülök, mert ha egy 5-10ezerrel lejjebb vágná a független teló árát a magenta vagy akármelyik szolgáltató, egyből vétel lenne szerintem...

    Apropó... ehhez tudtok valami bőrtokot? Mert kímélni szeretném ezt a telefont, mert a régi k750i-m szörnyen néz ki (billentyűzet lekopott, billentyűzetkeret leesett, kopott sarkak, tehát ilyen zsebkopott állapotban van). Találtam valahol ilyen műanyag vagy milyen pajzsot amit két oldalról lehet rápattintani vagy hogy, viszont az 10ezer forint. Szerintem van ennél olcsóbb megoldás is a telefon megóvására, pl. egy bőrtok...

Új hozzászólás Aktív témák