Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ti Bo

    aktív tag

    válasz #85552128 #455 üzenetére

    Sajnos amíg meg nem érkezik a számla addig semmit nem tudok, mert csak ma telepítettem a telefonra programot ami írja az adatforgalom mennyiségét... Gyárilag ilyen opció nincs benne, legalábbis én nem találtam. A vicc, hogy 24 óra alatt jött össze és csak a samsung marketről töltöttem pár programot.... Korlátozták a kimenő hívásaimat (polgármesteri hivatalos előfizetés 4 társkártyával) és a összes társkártyáét is, és kiderült, ha 24 órán belül nem fizetjük be mind az 5 kártya előfizetési díját és számláját (ami az én 35e forintommal 45e összesen.....) és a kártyák újra aktiválása, kártyánként 8e forint lesz... Így fizettünk... Nagy pofon ez a Pannon-tól (Telenor vagy misz@r...) mert eddig 6 éve vagyunk előfizetők, maximális elégedettséggel.... Írnom kell egy kérelmet amit a világ mai állása szerint úgy gondolom, hogy elutasítanak, ha mégsem akkor 30 napon belül döntenek.

    Most már fent van az apn droid és egy adatforgalom számláló progi is.
    Magyarán tessék vigyázni a samsung marketen is főleg háttérképes programokkal és egyéb hasonló vackokkal mert sok közülük pörgeti az adatforgalmat, és a hozzám hasonló balfékeket így jól lehúzza a szolgáltató. :W :W

    https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

Új hozzászólás Aktív témák