Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -B-

    senior tag

    válasz #85552128 #448 üzenetére

    Szaby59:
    Te már használod 1 ideje a készüléket. Akadt már olyan progi/alkalmazás, ami a kijelzőfelbontás miatt nem ment rajta.
    1 kicsit elrettentett, mikor olvastam hogy visszavettek a felbontásból a spica-hoz képest, de mikor nézegettem a készüléket a media-ban, egyáltalán nem tünt rossznak a kijelző (bár spica még nem volt a kezemben).

    Még mindig vacilálok a 2 teló között. Ha hoznak az euronics-ba, akkor tuti ezt veszem, de ha nem... nem tudom.
    Mindenhol 70-ért árulják gyári garival (ami nekem már sok), a spica ára meg most lement, sok helyen 58-ért adják (speedshop, photohall, extreme digital).

    Tetszik nagyon a spica, csak... nem biztos, hogy lesz rá 2.2 + a gyári romot sokan fikázzák. A rootolás + romcsere nekem nagyon kínaiul hangzik, sose volt még androidos telóm, sőt semmiféle okostelóm sem. Az akksijáról se írnak túl jókat (a galaxy 3 akksija nekem jobbnak tünik, legalábbis az itt olvasottak alapján).

    A galaxy 3 kijelzője gyengébb ugyan, de előny, hogy újabb készülék, tehát lesz rá 2.2.
    Az új kezelőfelület nekem tetszik, olyan mint a galaxy s-ben (ha tehetném, tuti olyat vennék).
    Az ujjnyomatgyüjtő fényes felület viszont rossz pont, de ezzel még megtudok barátkozni.
    A másik fekete pont a gps. Erre elég sokan panaszkodtak itt, remélem ezt javítják majd 1 szoftverfrissítéssel.

    Szóval nehéz a döntés.

Új hozzászólás Aktív témák