Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #85552128

    törölt tag

    1, Szerintem nagyon jó vétel volt, akinek nem hiányzik a 3D én inkább ezt, mint a Spicát ajánlom.
    2, Iphone-t még nem használtam, viszont pár érintőset már igen, maga a kijelző szerintem 10/9, pont azért mert iPhone (vagyis "10-es" még nem volt nálam), de szerintem van olyan jó mint az.
    3, Gyárival 2-3 nap, intenzív, tehát napi 2 óra zenehallgatással + szokásos nyomkodás, hívás, wifi mellett.
    4, Rootoltam, szerintem csak előnyei vannak, pl Live Wallpaper, GPSFix és szerintem nem kockázatos.
    5, Mivel 3D nincs benne így az újabb játékok már csak fehér textúrával jelennek meg, vagy el sem indulnak, viszont jópár játék megy, akár 3D-sek is, meglepően jó sebességgel.
    6, Eddig csak 1x tapasztaltam a felbontás hiányát: IGO esetében, de ezt még a csúcskategóriás készülékek tulajdonosai is elmondhatják, mert csak 320x480-at támogat.
    7, Szoftveresen előfordult már, hogy rootolást igénylő program lefagyasztja, de ez a program hibája.
    Illetve nem tudom nektek milyen, de nálam a Hangerő LE gomb alatti részt ha megnyomom nyikorog, ezt nemrég vettem észre, viszont most Gel tartó van rajta úgyhogy nem nyikorog :DD
    Egy hardveres kameragombnak örültem volna, mert elég nehéz így fényképezni vele.
    8, E51-ről váltottam, szerintem méltó utód.

    FRiSSíTŐKNEK:

    A linkelt oldalon van Spicához segédlet magyarul, illetve SG3-hoz angolul.
    A spicás leírás teljesen jó, azzal a különbséggel, hogy a SG3 ops és firmware fájlokat használjátok.

Új hozzászólás Aktív témák