Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    Sziasztok!

    Ahogy figyelemmel követem a topicot, már jó pár gyorsreagálású kolléga megvette a maga G3 telefonját. Páran le is írtátok az első tapasztalataitokat. Az lenne a javaslatom, hogy menjünk egy gyors kört, és írja le mindenki a mostani állás szerinti véleményét a telefonról. Aki friss tulajdonos, az azért, aki medig már egy pár hete használja, az még inkább, hogy hoszabb távon mennyire váltotta be a reményeket. Pár segítő kérédés:

    - Mennyire vagytok megelégedve általánosan a telefonnal? ("jó vétel volt" faktor)
    - Milyen a kezelése? Mennyire lehet varázsütés-szerűen használni az érintőpanelt? (Legyen mondjuk 0 a használhatatlan 10 mondjuk az iPhone)
    - Milyen az akkumulátor élettartama és milyen intenzíven használjátok?
    - Éreztétek-e már a szükségét a rootolásnak?
    - Mennyi szoftvert töltöttetek le a telefonra? Ebből mennyi a játék, és mennyi az alkalmazás?
    - Volt-e gond a felbontással? Volt-e olyan gond, hogy valami emiatt nem futott?
    - Futottatok-e bele valami bosszantó hibába, problémába?
    - Volt-e már ez előtt okostelefonotok/érintőkijelzős telefonotok?

    Most fog szerintem jönni egy nagyobb érdeklődő hullám, mert egyre inkább reklámozzák a telefont, és lassan lecseng az iPhone láz, így nagy segítség lenne részetekről ha írnátok pár sort.

    szerk:
    @orkati: lol, pont erre gondoltam, megelőztél, de ha van még gondolat, ne fogd vissza :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák