Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Brianko

    tag

    válasz -B- #1537 üzenetére

    Tegnapelőtt újra próbálkoztam a firmware frissítésekkel. Sajnos a samfirmware.com oldalról letöltött frissítések nekem egy se akart elindulni. Míg másnál pedig futnak...?!
    Úgyhogy visszatettem rá a XXJI2 verziót. Nem minden programot telepítettem újra . Csak a használatban levőket. Az Angry Birds játéktól elbúcsúztam mert eljutottam vagy a 50. játékig és a fehér fal/háttér textúrák már nagyon zavaróak voltak. Így a telefon aksija is tovább bírja majd mint 1 nap :) Most van 90% 1 nap után. Viszont javult az akku kijelzés minősége. Mert tegnap kijelzett 50/30/20% is . Míg eddig 60ről rögtön 15 % esett a töltés. A fesz még mindig 4.013V tart. A Nimbuzz progit is dobtam mert nem sok értelme volt. A Skypot csak otthon használtam vele ami amúgy is futott a gépen. Külön a Skype for Android még használhatatlan volt. Szerintem az is sokat evet.
    Előző hozzászólásra reagálva a root jár csak garanciavesztéssel. A frissítés nem.

    Tudna nekem valaki segíteni a QuickDial Free programból , hogy tudok fizetős verzióra váltani?

Új hozzászólás Aktív témák