Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ripley172

    csendes tag

    Óh Yeahh :) Sziasztok! nekem egy Bf2100-asom van. ez a 2700 elődje. Nos eddig ezeket próbáltam vele: por és hamu= kukásként dolgozom és néha mikor megcsúszik az ember faluhelyen amikor kézzel borítom be az edényt..hát előfordult már hogy magamra borítottam egy 120-as edényt, tele hamuval. Aztán bemegyek a céghez meló végén és a zuhany alatt lemosom. (praktikus amúgy bevinni, mert ellopják a szekrényedből a telót ) A szekrényzár...egy vicc :)

    Szóval zuhany alatt telefonáltam már vele. Aztán bedobtam a kádba fürdéskor, és videóztam vele egyet a víz alatt. Amikor kivettem( ez kb 3-4 perc volt, akkor csak a gumimembrán között megszorult vizet kellett kifújnom, kiráznom belőle, hogy újra torzulás mentesen szóljon a hangszórója)

    Dobálni direkt nem dobáltam, de gond nélkül esett már le párszor.
    A kijelzőjére raktam egy víztiszta átlátszó matricát, biztos ami biztos, gyűlölöm a karcokat.

    Nekem döbbenet volt ez a teló, mármint ami a víztűrőképességét illeti. Azóta minden haver aki még nem látta, lépten nyomon bedobálja a söröspoharába, vagy valamelyik szökőkútba, ha érintjük. Ezért pipa is vagyok, és nem adom ki könnyen a kezemből :)
    Szóval én tuti hogy veszek majd b2700-ast mert az nagyobb és karakánabb a kinézete. remélem a strapabírása sem változott. Ajánlom mindenkinek a B 2100-ast is :)

Új hozzászólás Aktív témák