Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    válasz a_szerelo #130 üzenetére

    @a_szerelo + Kroni1:

    "1. Az a bizonyos karabiner-telefontartó gyárilag benne van az értékesítési csomagban? (na nem mintha ez döntené el, hogy megvegyem-e vagy sem...) :D
    2. Milyen a telefon üzemideje?
    3. Tapasztaltatok bármilyennemű térerőgyengülést/-vesztést normál működés közben?"

    1., a karabiner-telefontartó benne van a gyári csomagolásban (legalábbis az enyémben benne van), én itt vettem Pesten a V*P GSM-nél (Oktogon).

    2., nem aktív használat mellett (egy-két SMS és egy-két rövid hívás) olyan 3-4 nap (nálam), aktív használat mellett meg inkább 2-3 nap, és ahogy a teszt is írja, elképzelhető, hogy nagyon intenzív használat mellett csupán csak 2-2.5 nap az üzemidő

    3., én semmiféle térerőgyengülést / térerővesztést nem tapasztaltam, az enyém már az újabb (4. körös) B2700XXIB2 firmware-es, tehát ha jól tudom 2009 februári firmware-es.

    Remélem tudtam nektek segíteni. :)

    Üdv: Bepe

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák