Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bepe79

    addikt

    válasz Palapo #124 üzenetére

    Szia!

    A Samsung PC Studio 3.2.2 HF1-et én is most raktam fel a laptopra (az asztali gépen már fent van), és még a program frissítése sem megy, nemhogy a telefoné. Bár a telefont még nem próbáltam frissíteni, de a PC Studio frissítésére detto ugyanazt mondja, hogy nem találja a server-t, pedig nekem is él a szélessávú kábelnet kapcsolat...
    Ugyanúgy nem sikerült a frissítés az asztali gépen sem, ott elindult ugyan, de 1 KB / sec-el egy 2 megabites kapcsolaton úgy, hogy semmi más nem foglalata a sávszélt, úgyhogy hagytam a francba, mert úgy meg vagy 2 nap lett volna. Úgyhogy ezzel kapcsolatban nekem sincs túl jó tapasztalatom, ezek után a teló firmware-jét már meg sem mertem próbálni frissíteni. Kíváncsi lennék, hogy akinek nagy, érintős, csili-vili Samsung-ja van, aminél nagyobb értelme lehet a firmware-frissítésnek az hogyan oldja meg a dolgot.

    Üdv: Bepe

    Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

Új hozzászólás Aktív témák