Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bodor

    veterán

    válasz Archer #191 üzenetére

    Teljesen egyetértek a hozzászólásoddal, és ezt az álláspontot képviselem is a "Milyen SSD-t vegyek? " topikban.

    Szerintem nem az a lényeg, hogy mennyi írást visel el a TLC-s SSD, és hogy garancia ideig biztos kibírja, hanem az, hogy ha van azonos áron, azonos teljesítménnyel rendelkező, tényekkel bizonyítottan tartósabb termék más gyártótól, akkor inkább azt veszem, nem a silányabbat.
    Az, meg hogy elavul,meg úgyis lecseréljük 3 év múlva, igencsak érdekes kérdés, mert a mostani SSD-k is csak minimálisan gyorsabbak a kezdetiektől, nagy áttörés a gyorsaságban nem igen lesz mostanában, nagyobb tárhelyre 128 GB-nál meg szerintem csak a laptop tulajdonosoknak van szüksége .
    Ha viszont valaki majd cserél, akkor sem mindegy, hogy milyen kondícióval adja el a használtat, vagy milyen állapotban rakja majd bele egy másik , másodlagos gépbe ,akár a családban is. Szóval szerintem most még mindenképpen jobban megéri MLC-s SSD-t venni, amíg kaphatóak.

    A teszt jó, ( már csak zárójelben merem megjegyezni, hogy árnyaltabb képet kaphattunk volna, ha azonos kapacitású példányokat hasonlítottak volna össze, de tudom, hogy ez nem volt lehetséges).
    Tetszett, hogy már az elején részletesen kitárgyalja a TLC-s technológiát, eloszlatva ezzel a téves információkat és elképzeléseket.
    A 840 végül is hozta amit a specifikációk alapján várható volt tőle, nem emelkedik ki, de nem is rosszabb a többi átlagos , felhasználóknak szánt SSD közül.
    Ha az ára is az értékéhez képest lesz megállapítva, jó vétel lesz.

Új hozzászólás Aktív témák