Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz Kékes525 #7 üzenetére

    Értem én, hogy reklám, de a gyártók már lassan mindent nagyzolásból csinálnak..
    Miért nincs olyan hír, hogy "10 nap készenléti időt produkál az új xy okos telefon" vagy " a vízálló telefonunk tényleg vízálló" esetleg "nem kell 500 ezer forintos gép a legújabb xy pc-s játékhoz" vagy valami.. Aminek értelme is lenne, mert jelenleg nulla értelme van 10K-val fényezni akármelyik céget..
    Hírnek jó, de pikk pakk elfelejtik az emberek, mert még a 4K-val sincsenek sokan tisztába, azt sem tudják mi az...

    Már gyakorlatilag minden arról szól, hogy hogy húzzák ki az emberek zsebéből a pénzt akár hitelekre rákényszerítve, mert az nekik jó... Dehogy jó.. A gyártóknak jó..

    Régen megvolt az egészséges egyensúly.. Olyan volt a fejlődési ütem amit az emberek megengedhetnek maguknak most meg tolják le egyre másra a torkunkon a kb egyenlőre tök haszontalan dolgokat, hogy márpedig az kell nekünk..
    Tudom.. Jó biznisz az egyre butább társadalom... De hol maradnak az emberi dolgok? Amikor a boltban inkább lebeszélnek valamiről, mert látják, hogy kb semmi szükséged rá vagy nem engedhetnéd meg magadnak.. Régen ez volt.. Az eladó felmérte a helyzetedet és nem akart mindenáron rábeszélni akármire.. Most meg a vaddisznónak is a zsebórát elvet vallják. :(((

Új hozzászólás Aktív témák