Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz DithenS #36 üzenetére

    "végre egy értelmes hozzászóló"
    Te voltál aki értelmetlen baromságokat írt, ennyit az értelmes hozzászólókról...
    Válaszoltunk, többen használunk, szerelünk be SSD-t gépbe, köszönjük minden szép és jó. Neked meg ott vannak a HDD-k, használd egészséggel, de hülyeséggel ne trollkodj -tapasztalatok nélkül meg főleg ne.

    Nem miattunk, hanem mert bejön ide egy érdeklődő és nem tudja, h nettó hülyeség amit az SSD-ről írsz, és abból ítél esetleg. Nem megy az tönkre olyan gyorsan, hibás meg van HDD-ben is. Olcsó laptopok toshiba vinyókkal pl... hetente mennek gariba. Szal. az értelmes hsz-el itt ne kampányolj, ne ilyen stílusban, mert akkor válaszban is azt a stílust kapod. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • Televan74

    nagyúr

    válasz DithenS #36 üzenetére

    Hát igen. Mindig azok hisztiznek akiknek magas az ár.
    Én sem örömmel fogom kifizetni a 60-70 ezer forintot az SSD -re,akarom mondani szívni fogom én is a fogamat.
    De már sokat csökkent az áruk.Tavalyi 90-100 -hoz képest. Úgy hogy kehet jövőre ha nem történik nagy világégés akkor már az 512GB -ok 30-40 körül megállapodnak.

    A tartósságáról meg csak annyit,hogy amit én kinéztem SSD -t egy tesztben 40GB/napot írnak. Mikor fogok én egy hétköznapi felhasználás alatt ennyit írni rá?

    Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

Új hozzászólás Aktív témák