Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rakeem

    aktív tag

    válasz Parallaxis #160 üzenetére

    Mint márka és típus társ mondom neked, hogy bizony én is farmerzsebben hordom a telefonom.
    Nincs rajta repedés stb stb.
    Persze nem tagadom. Leülni nem tudok minden farmeremben. Olyankor van az hogy megy a kocsi valamelyik tároló rekeszébe, vagy asztalra, vagy cipőhúzásnál a cipős szekrényre stb stb.
    Még azzal a tokkal is simán zsebre vágom, mint ami a logout oldalamon van. (Love Mei)
    Mondjuk azzal egy valóságos csoda lenne ha hajolna/görbülne/törne a készülék.
    És nem hordok bő rucikat. Eleve ami ruháim vannak azok több évesek. És az elmúlt egy-másfél évben híztam 10+ kilót. Gondolhatod nem nagyon lötyög rajtam semmilyen ruhadarabom.

    Szerintem felhasználói szokások alapján változik ki hova rakja a telóját az 5"-os mérettől felfelé.
    Sőt ha reprezentatív summázás kell, akkor a Note3 vonatkozó fórumában egy szavazást kell indítani.
    Ki hol és hogyan hordja a készülékét.

    És egy személyes megjegyzés: Ne állj le vitatkozni, és érvelni se. Fenn áll a veszélye, hogy lesüllyedsz egy olyan szintre, amit egy Note3 tulaj nem engedhet meg magának. ;] ;] ;] ;] ;]

    (Tudod, az elit az maradjon ELIT: :)) )

Új hozzászólás Aktív témák