Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BenHans

    addikt

    batman1235: Mert a HTC tehet a Snap810 problémáiról ugye? Vagy esetleg a 20nm a HTC sara? Vagy az a probléma hogy az M9-nél a HTC visszavette az órajelet amivel nem melegszik jobban mint a 801-es készülékek és mégis a második legerősebb SoC a piacon?

    QwErTy42: Annyi E-hulladékot sajnos nem tud termelni a HTC mint a Samsung, nincs annyi pénz... Itt csóróság van, látod a RAM-ot is jobban megbecsülik. ;] Amúgy mi a probléma, a jobb kamera vagy a S820?

    -----

    Ezt az olvastam hogy a piac hogy reagált meg a HTC-nek magasak az árai és egyéb hülyeségeket miért nem lehet mellőzni. Vagy inkább nyissatok blogot, vagy legyen HTC fikázók """szakmai""" topikja azt legalább nem látja mindenki, mert sajnos bullshitszűrő és ignore gomb sincs a fórumon.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Csapoati #45 üzenetére

    Na, egy ember akivel szürkeállomány sorvadás nélkül is lehet beszélni. Bár néha nem... ;] :P

    A Rolex duma valamennyire igaz is...

    Én mint HTC user, (nem fan mert ahhoz beszűkült látómező kell manapság), tudom hogy mik a gyengeségek, amit fel is vázolok ha valaki kérdezi. Van pár olyan HTC amit nem vennék meg és nem is ajánlanék senkinek illetve inkább mást ajánlanék helyette. De az M9 pl 120%-ig tökéletes lenne nagyon sok embernek felhasználási szokástól függetlenül, de mivel aránytalanul húzzák le sokan sok helyen így vesznek mást ami semmivel sem elégíti ki jobban az igényeiket.

    Hoztak hibás döntéseket, de a 810 vs 808 hasonlításban nem értek egyet, pláne nem hogy a HTC-t kéne hibáztatni ezért. A 808 erős lemaradásban van IGP-ben, és a visszavett órajelű 810-et sem tudja megelőzni, viszont pont annyira melegszik mint a 801 vagy épp a dc 810.

    Hogy miért nevezhető a HTC prémiumnak? Nem kifejezetten a fém miatt hanem attól IS, meg a kialakítástól. De leginkább attól hogy nem akarom földhöz vagy falhoz vágni a mindennapokban az M7-em pedig már egy több mit két éves készülék, míg nagyon sok ismerősöm/családtagom csak panaszkodik az újabb készülékére. Attól prémium hogy azonos HW-ből többet tudnak kihozni. Attól prémium hogy egyedi és előfordul hogy a kezemben a telefonom és azt mondják full idegen emberek hogy "hű de szép".

    Természetesen mint ahogy mindenhol, itt is van min javítani. De hiába van közvetett/közvetlen tapasztalatom sok más készülékkel az én felhasználásomhoz eddig mindig a HTC volt a legkompromisszummentesebb.

    Tavaly senki nem alkotott annyira nagyot hogy az elődmodellt érdemes legyen lecserélni, és minimális volt a készülékek közötti különbség. Azt is tegyük hozzá hogy a Samsungnál összességében erősen hypeolható változás csak idén lett, méghozzá a némileg megújult külsővel és a saját erősebb chip, csak az a baj hogy ezzel együtt a HTC-nek idén lett igazán felfújható gyengesége... A lényeg hogy idén én nem venném meg egyiket sem. (Az almát meg ne keverjük a körtéhez, attól hogy a HTC áll legjobban optimalizáció terén, még nagyon más, nem rosszabb csak más. Ugye kinek mi...)

    De vannak itt egyetlen egy agysejttel rendelkezők, akik nem is használtak HTC-t, de az igényeinek a HTC sosem tudna eleget tenni még szállítással együtt egy ezresért sem, ami nem a HTC hibája azt hiszem. :D

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz Keepo #92 üzenetére

    Mert ugye az a jobb ha valaki oldalakon keresztül 20 hozzászólásban ontja az off dumát és fröcsög, és azt is tőmondatokban összehordva, indoklás nélkül. Azt ugye könnyebb elviselni meg elolvasni mert csak 3 kommentenként ír 5 sort.
    Elnézést, a lényeg az hogy Te tartalmas hozzászólással emelted a topik színvonalát, és még csak nem is raktad offba.

    [ Szerkesztve ]

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

  • BenHans

    addikt

    válasz S e t h #100 üzenetére

    Nekem sem csak a kinézet számít, de az is, mint ahogy le is írtam.

    Az szerintem vitán felül áll, hogy egyik telefon sem ér még megjelenésekor sem 600+€-t. Ár/érték/szolgáltatás viszonylatban minden csúcskészülék elvérzik szerintem, attól függetlenül hogy kis hazánkon kívül többen engedhetik meg maguknak.

    🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Új hozzászólás Aktív témák