Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    Teszteltem már a "gyártó" korábbi készülékét, sajnos megragadtak az egy évvel korábbi szinten. Akiben van mersz rendszert cserélgetni annak nem ajánlott, agyon van védve romok alig jönnek ki, és a gyártó sem foglalkozik a frissítéssel. Az adott verzióhoz adnak ki javítást egyszer vagy kétszer talán, de itt a vége sajnos. Többet reméltem anno a cégtől, de nem halad előre csak stagnál. Az előre telepített apokkal nem lehet mit tenni, vannak de nem szükségesek, és vannak jobbak a Play-en.
    Ez van,én nem adnék rá semmilyen plecsnit 2015-ben.

    [ Szerkesztve ]

  • csongi

    veterán

    válasz Kampó #38 üzenetére

    Hol olvastál 2,3 vagy verzióra utalást, meg verziós nyáladzást?
    A cég van az egy évvel korábbi szinten. Készülékek sehol, amit kiadnak most már közép alsó részben vannak jelen csak. A Grace volt a zászlós hajó, de az is mára lecsúszott tovább lépés semmi. 4,4 nél megállt, pedig bőven lehetett volna 5-is mert másik, utód nem jött.
    "Jelenlegi telomon lollipop van de ha csak kitkat lenne is telibe ...ám:)"
    4.2.x 2012. november 13. látott napvilágot. Vegyél hozzá egy Okos eszközt, és ha nem támogatja akkor is telibe ..hatod.
    Tőlem mosolyoghatsz, :) nem én diktálom a tempót és gerjesztek igényt rá. Ez a telefon Ezzel a rendszerrel lesz 2 év múlva is.
    Én meg azokon mosolygok akik előadják a kit érdekel milyen rendszere van, miközben a második legfrissebb verziót használja. Tegyél fel egy 4,0-át és akkor mosolyogj :)

  • csongi

    veterán

    válasz MK VII #52 üzenetére

    Leírnád azt a két Alcatel típusát, és hogy mikor volt?

  • csongi

    veterán

    válasz MK VII #54 üzenetére

    "OT-990 meg olyan rég volt már, hogy nagyon nem is emlékszem csak arra, hogy 2 hét után fejszével vágtam ketté, mert annyit ért.." :)) :))
    Csak kíváncsi voltam melyik típusok voltak :D

  • csongi

    veterán

    válasz Kampó #62 üzenetére

    A szamat nem huztam, mert csak 5.*.* van rajta. Ha 6.xx lenne akkor is teny az allitasom. Nem fognak hozza frissitest kiadni. A kozep also szint pedig csak annyi tesz, sajnos ez az SOC mar igy is low. Hetkoznapi hasznalatra elegendo, es egy rendesen megcsinalt rommal meg 2 evet elmegy. Volt mar prestigio telefonod? Szerintem nem. Az hogy te nem hasznalod ki a droidot az a te dolgod. :). Ebben az esetben megertem, de ne frissitsd akkor sem ha jon frissites. Minek ugysem hasznalod ki. Mikor frissitesz magadon is mosolyogsz? :D
    Az okos eszkozoket egyenlore en sem hasznalom, de ha eleg sokat vezetsz, ugralsz ki be az autobol, bizony egy karperec biztonsagossa teheti a vezetest. Persze ez is habitus kerdese. Utalok szoszmotolni, tartoba be, tartobol ki, kocsiba be-ki. :). Teli idoszak meg rosszabb, kabat telefon alatta, stb soroljam?
    Nekem sem a legfrisebb a rendszerem, es nem is kell. Az aktualis legfrisebb rendszer elotti kiadasok az okos megoldasok, azok mar kinottek a nyugjeiket, az ujak meg mindig bugosak. Ez egy optimalis allapot. Lehet elni 4.0 val is. De bizony egyre tobb kompromisszummal. Ezt generaljak es nem nyalcsorgatva rohanok utanna :)
    Mint irtam teszteltem a gyarto cuccat, akkor ajanlott plecsnit megadtam neki, ma mar a tetszik sincs meg. Eleg sokat kuzdottem vele mire rootoltam es gyomlalas utan hasznalhato lett normalisan. Felesleges sallangokkal teli, nem a legjobb appokkal telepitett rendszer, mindamellett ingyenes apokkal van tele, amiket torolni sem lehet. Akkora hu ha vedelemmel mintha egy A brand fejlesztett rendszere lenne. Nah ebben sincs semmi elorelepes.Sajnalom, szurkoltam nekik es a Grace utan ugy gondoltam nah a kovetkezo keszulekem vagy az lesz, vagy a ceg valamelyik ujabb cucca. De ez eselytelen lett. Megalltak es jelenleg a kozep szintet sem erik el. A kutyli, nagyobb ambiciot mutat. Peace.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák