Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mrlujoak

    veterán

    Úgy egy hete én is szert tettem egy ilyen modellre. Jó árban jutottam hozzá (38E) persze újonnan.
    Tapasztalataim elég vegyesek.

    Először is iszonyatosan jól összerakott a gép, nyekergés, nyöszörgés nincs, minőségi érzetet nyújt az egész.
    A kijelző szép, de nem az igazi.
    IPS ide, betekintés oda, a színek tompák. A facebook kék fakóbb, mint ahogy a többi szín sem olyan intenzív, mint kellene. Nagyon pasztell az egész.
    Sajnos bevilágítások is láthatók, illetve álló formátumban a bal alsó és jobb felső sarok világosabb. Ez fehér háttérnél érhető leginkább tetten.

    A wifije elég makrancos.
    Van, hogy napokig jó, de amikor megmakacsolja magát, akkor kijelző élesztése után nem csatlakozik a hálóra ( mert a wifi ébrentartása kikapcsolva van, ergo ha elmegy a tab aludni, akkor leszakad a hálóról) illetve volt olyan is, hogy nem kapcsolta le a wifit, így alvó állapotban is folyamatosan csatlakozott.

    Ilyenkor szerencsére elég a wifi ki bekapcsolása, a gépet nem szükséges újraindítani.

    Apropó wifi. Nagyon elégedett vagyok a vételi erősségével, jobban veszi a jeleket, mint a Navon Raptor 7 táblám.

    A hangszórója nagyon ergya, halk és cincog. DSP Manager app segítségével hangosítható, de a szintén Prestigio kistesó (MultiPad 7 HD) köröket vert a hangzásban erre a modellre. Ott volt hangerő, és a belül üreges hátlap miatt mély is...

    Napi használatra viszont kiváló, néha torpan csak meg.
    Melegedésre is csak némiképp hajlamos, a fém hátlap jól teszi a dolgát, már ami a hőelvezetést illeti...
    Apropó, fém hátlap. Most, télen iszonyat hideg.

    Kamereái tényleg csak jelzésértékűek, nagyon-nagyon kivételes esetben érdemes csak használni, ha épp nincs más fotókészítésre alkalmas kütyü nálunk.

    Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Új hozzászólás Aktív témák