Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sugarforce

    őstag

    válasz sugarforce #441 üzenetére

    Bocsi lejárt a szerk idő.
    A másik, meg hogy ugyanúgy fel kell tölteni pluszban a filmeket valahonnan a felhőbe, az is plusz energia, idő, stb.
    Ez nálam plusz egy negatív dolog, töltsem le az otthoni netemmel a filmet, sorozatot, majd töltsem fel, hogy aztán a felhőből nézhessem a filmet. Nekem ez kicsit abszurd.

    Én a plexet pont a macera elkerülésére raktam fel. Torrenten lejön a film, sorozat (ez automatán rss-ből), tölt le automatán feliratot hozzá (angolt és magyart is), mire bekapcsolom meló után a tv-t, már ott van minden, csak el kell indítanom. Minden helyben van, ha nincs net, akkor sincs gáz. Ha adatvesztés lenne, mert bedöglik a filmes hdd, akkor meg újra le tudom tölteni, szerencsére nem családi ritka képek vannak rajta.

    Most oké, raid tömb, meg redundancia, de ennyi pénzt szerintem nem ér meg egyszerűen, hogy plusz macerának tegyem ki magam, ide oda másolgatni, meg töltögetni.
    Persze egy kis nas, vagy házi szerver is pénz, az tény, viszont arra is érdemes gondolni, hogy mi a fontosabb, a kényelem, vagy a plusz energiabefektetés, hogy mindenáron neten keresztül filmezz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák