Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zsolt7981

    tag

    válasz Ádám16 #3 üzenetére

    Szerintem a konkurenseket megszegyenito ar hatalmas tulzas. Legalabbis ha a magyar arakat nezzuk.
    A xiaomi nekem is tetszik, volt is mipadem, de 2 het utan elcsereltem, es nem bantam meg. Tenyleg androidos vagyok belulrol, de akarmennyire is faj kimondani, be kell latni, hogy az ipad mini sokkal jobb vetel. En a 3asra csereltem el (1 az 1ben), es igaz hogy kicsivel, de mindenben jobb. A 4es se dragabb annyival, amennyivel gyorsabb. Ahogy nezem az argepet a harmas kb egy arban van a negyes kb 20 ezerrel dragabb.
    A masik meg a szoftver, az elozon nagyon elrontottak a miuit, allandoan akadozott, es ramkezelesbol is vehetnenek orakat a tobbiektol. Megnyitottam a chromeot (semmi se futott a hatterben), elinditottam rajta az index.hu-t, es onnan nyitogattam random cikkeket uj tabokon. 4 utan mar allandoan ujratoltodott. Igyanez ipaden 11-12. Es egy felsokozep kategorias tabletrol beszelunk, ami 4:3as, szoval a fo celcsoportja a bongeszes.
    En azt mondom, hogy a realis itthoni ara kb 60-65 lenne szerintem.

    Erdemes megnezni a kulonbozo teszteket, hogy mennyit visszavesz a teljesitmenybol a miui. Mondjuk nem tablet, hanem telefon, de epp tegnap lattam egy osszehasonlitast a youtubeon, amikor 3 csontra egyforma hardveru telefont hasonlitgattak sebesseg es multitask szempontbol, es mindkettoben a miuis volt a legszarabb. A 3 telefon: oneplus x, xiaomi mi4c, lg g4. Azaz mind3nal snapdragon 808, azonos orajelen es 3gb ram. Programok inditasanal a xiaomi volt a leglassab, es aztan az toltotte ujra a legtobb megnyitott appot.
    De egyebkent tenyleg szimpi nekem a ceg, es ha reszelgetnek meg egy kicsit a szoftverukon meg lehet hogy adok eselyt nekik, de igy es ennyit tutira nem er.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák