Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Joshi

    titán

    Android a nappaliban ahogy a TV gyártóknál a Smart? :F Ennyi erővel az összes platformot fel lehetne sorolni mert előbb-utóbb minden gyártó ki jön valami megoldással. A HD fogalma sokaknak semmitmondó holott a H lenne a High ami azért ne erről szóljon amit a mostani PH TV-ben láttunk. :W
    Pheke most hozzád intéznék pár szót, a műsor alatt többször szóba hoztad hogy a RealTek gyengébb minőségben játssza le a filmeket mondjuk egy Sigma-nál, akkor ez az Androidos szedett-vedett grafikus chippel felvértezett szörnyszülemények mik akarnak lenni? Ha HD filmlejátszásról beszélünk akkor a gyártók miért nem várják meg mire a mobil hardver felnő a feladatra megfelelő minőség mellett? Emailezni, netezni facebookozni meg tudom is én még mit nem a TV-én kell, erre van céleszköz azaz a Smartphone. Az Android alkalmazások többsége érintőképernyőre van kitalálva ezt ne feledd, az ilyen módon történő használatuk kényelmetlen lesz egy idő után. A videóból tisztán látszik hogy ez még gyerekcipőben jár, és ha te karácsonykor veszel egy ilyet azt biztosan hamar a falhoz fogod vágni. ;]

Új hozzászólás Aktív témák