Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zdanee

    őstag

    Én még KS kampányból szereztem, az #5495 rajtszámú készülék az enyém (ez így 48000 HUF + ÁFA volt). A vízállóság a zuhanyzáson túl a medencét és a tengert is sikerrel veszi. A kijelző színei nagyon fakók háttérvilágítással, de természetes fénynél meg szépek. Mivel jellemzően nappal vagyok ébren és nézem az órát, és vaksötétben meg inkább már alszom, vagy villanyt kapcsolok, ez a gyakoribb felhasználás. Van amúgy fényerőmérő, és az óra csak sötétben kapcsolja be a világítást, szóval az esetek 99%-ában természetes (külső) fénynél fogod látni a kijelzőt. Amúgy a régi fekete-fehér kijelző a fény 33%-át verte vissza, ez csak 25%-ot, szóval tényleg jobban látható volt a régi mono kijelző. A hatalmas káva tény, bár személy szerint nem is érzem különösebb akadálynak. Az időt le tudom olvasni, egy SMS kifér, ahogy egy e-mail első sora is, videót meg nem ezen nézek (nem is lehet). A fel és le gombok hosszan nyomva egy-egy shortcut lehet egy neked fontos appba (nekem a lefelé a Health, a felfelé a Pebblets).

    Pár hasznos app:
    - Pebblets (svájcibicska 6-in-1 app, monokróm. Naptár, számológép, stopper, időjárás, tőzsde és árfolyam index és RSS olvasó)
    - MusicBoss (teljes körű zenevezérlő, fizetős. Színes, megjelenít albumborítót is)
    - Timer és Stopwatch (a Pebble hivatalos alkalmazásai, több párhuzamosan futó mérés, timeline integráció, színes)
    - Evernote (monokróm, egyértelmű. A jegyzetek csak első ~1000 betűjét jeleníti meg, internet kell hozzá)
    - Readebble (RSS olvasó, korlátlan számú feed-el. monokróm, internet kell hozzá)
    - Compass (iránytű, monokróm)
    - PinyWings (aranyos játék, színes, fizetős €1)
    - XKCD comic (monokróm, offline)
    - BKK Futár (monokróm, internet kell neki. GPS alapján megtippeli a megállót, ahol állsz és megmondja mikor jön a következő járat. Irány választható)

    Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Új hozzászólás Aktív témák