Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • viraga

    tag

    4-5 nap üzemidő jónak számít? Egy óránál? Elég szomorú, hogy itt tartunk. Értem, hogy okosórák és okostelefonok között ez jónak számít, de nálam kb 1 hónapos üzemidő lenne az a lélektani határ, aminél azt mondanám egy ilyen cuccra, hogy ok. Mi a fene szívja itt ennyire az akksit? A folyamatos bluetooth? Mert a hardvere minimál, a kijelző ha jól értelmezem nem e-ink, de alig fogyasztó fajta, szóval nem értem. Az e-ink miatt a könyvolvasók jutottak eszembe rögtön, amikben ok, hogy óriási akku elfér, de a kijelző is óriási az órához képest, és a hardverük is erősebb jóval - normál, napi használattal mégis bírják 2-3 hétig.

    Érintős okostelefonom birtoklása óta tudom, hogy a tesztekben megadott várható üzemidőt ~1 év használat után nyugodtan el lehet osztani kettővel, mert addigra öregszik az akku és jön annyi szoftverfrissítés, meg telepítesz annyi programot a kütyüre, hogy sokkal gyorsabban merül majd. Ez alapján el sem tudom képzelni hogy lehet használni egy olyan mobilt aminél eleve max 1 napot ír a mobilarena...

    Nem akarok még egy cuccot, amit töltögetni kell, ráadásul egyedi kábellel! Ezt nagyon elszúrták a fejlesztők. A funkcionalitásról valóban nem tudtunk meg túl sokat, a leírtak alapján nem vágyom rá. Az emlegetett SonyEricsson pont azt tudja ami szükséges, olyanból kellene több, többféle dizájnnal, azt' boldog lenne a nép.

    [ Szerkesztve ]

  • viraga

    tag

    válasz nemlehet #71 üzenetére

    + zdanee: nem mondtam, h ez teljesen felesleges kütyü, elhiszem, h vkinek erre szüksége van. Nekem nincs. Ha gyakorlatban kibír egy munkahetet, az már jobb, mert hétvégén lehet tölteni, de ezzel az időtartammal megint úgy vagyok, hogy a nagyon-nagyon minimális, és semmi tartalék nincs benne. Most 5 nap, 1 év múlva 3 nap lesz, és idegesíteni fog, hogy a legrosszabbkor merül le. Persze ott lehet a zsinór a munkahelyen is, de ezzel is eljutunk oda, mint a "mobil" telefonokkal (bocsi, nem mobilok, hanem zsebben hordható számítógépek, hiszen ez sem óra :DDD ), hogy lassan 2 pont közötti utazást bírnak ki, de ahol van áram, ott tölteni kell...

  • viraga

    tag

    válasz zdanee #84 üzenetére

    Na ezeket jó lett volna a cikkben olvasni, így azért - funkcionálisan - már jobban tetszik, elhiszem, hogy okos a cucc és sokan hekkelik, fejlesztenek rá, de számomra továbbra is felesleges. A kép is tök jó, viszont ezzel a piros színnel azt is kiemeli mennyire pici a kijelző a házban. Majd ha hajlított kijelzővel mint egy széles karszalag illeszkedik a csuklóra + akksival jól bírja + nem lesz egy vagyon + a Knight iparvállalat kétezres modelljét is hívni lehet a segítségével, na majd akkor elgondolkodom rajta. :)

Új hozzászólás Aktív témák