Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DonDragonka

    őstag

    válasz DonDragonka #1057 üzenetére

    FIXED: Screen tearing

    Na megcsináltam. :Y

    Mivel nekem V3R2-es az órám ezért nekem is olyan mint a linken a második képsoron(barna szíjas), tehát nem kell semmiféle plusz szigetelés, a kialakítás megoldja a zártságot.

    Szétkaptam. Figyelni kell, mert amikor a csavarokat kiszedted, akkor a hátlap viszonylag könnyen, csekély ellenállás mellet levehető, de az a gombelem szerű izé(rezgőmotor?) az rá van ragasztva, mármint a hátlapra. Szóval nem szabad vehemensen lekapni, csak óvatosan.A gombelem szerűséget egy vékony lapos fejű csavarhúzóval lefeszítettem óvatosan, majd az órába igazítottam oda ahol a helye van(látszik). Kivágtam a megfelelő darabot egy névjegykártyából, az kellően vastag, beraktam a hátlapba, pontosan ugyanakkora méretben és helyre mint a képen, majd óvatosan a hátlapra illesztettem az órát, hogy ne csússzon el az alátét papír. Meghúztam mind a négy csavart és...

    :K :K :K :C :C :C
    ...és kérem azóta nem esik szét a kép. Itt nyomkodom már kb 2 órája de sehol semmi szétesés. Korábban ennyi nyomkodástól már régen előjött a zizije... Rezgő motor is ugyan olyan mint volt, nem érezni gyengébbnek.
    Most még kap 24 órát, hogy kimondjam a végső verdiktet meg este megy a teli kád aljára kb 1 órát pihenni, hogy nem ázik e be...

    Eddig biztató. (érteni nem értem, hogy ez miért oldja meg a problémát, de működni látszik)

    Folyt.Köv....

    [ Szerkesztve ]

    A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Új hozzászólás Aktív témák