Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkFater

    tag

    válasz d@vee #24 üzenetére

    Az Ozone Oxigen kurva jó volt.

    Nekem még meg is van de csak ritkán használom mikor el akarok mélyülni, mert metrón nagyon jó volt és kiszűrte a zavaró metró zajt, de amikor utcán mentem vele, akkor sem jött be a zaj és ez jónak tűnt egészen addíg amíg simán le nem léptem a járdáról egy kocsi elé.
    A második eset után azt mondtam, hogy okés, akkor utcára nem, mert én élni akarok. :D

    Ami a TriFX történetet illeti azért az Oxigen után nekem kicsit fura, volt hogy ekkora fikázás van, mert az sem volt rossz.

    Így aztán kicsit körülnéztem külföldi oldalakon. Megnéztem 4-5 tesztet és ott 8-9 pontot kapott 10-ből. Hangminőségre senki nem panaszkodott, nem szidta és azt olvastam, hogy árában van a termék.
    A hosszútávú viselésre nem alkalmas című dolgot viszont említették.

    A lengyeleknél elkapkodták a készletet 2 nap alatt, a németeknél is hiánycikk, a Magyarországon érdeklődtem, hogy szeretnék ilyet, miért nem lehet kapni, erre azt a választ kaptam, hogy hiánycikk és július második fele előtt nem tudják szállítani... hmmmm.... Biztos nagyon szar lehet a cucc ha ennyire viszik. :)

    Szóval kicsit gyanús nekem ez a nagy fikázás. Mi van? Valaki lefizette a PH!-t? :((

    Addig röhögtünk azon amit a főnök mondott, amíg rá nem jöttünk, hogy ez a mai feladat...

Új hozzászólás Aktív témák