Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisspista

    senior tag

    válasz DJC #923 üzenetére

    Többé-kevésbé igaz, amit leírtál, bár pár dologgal kiegészíteném az írásod, ha nem haragszol.

    A kijelző felbontása megfelelő, hiszen 4"-nél a 800x480 pixel az jónak számít, még ha navigációra használjuk, akkor is (7"-es tabletek is 800x480-asok zömével, na ott már jobban érezzük a különbséget). A kijelző érintése: hát igen, a sarkoknál szükség van az ujj teljes lenyomatára, míg középen elég az ujj beggyel érinteni. Van, amikor csak másodikraveszi be, de ez szerintm elvi kérdés, nem a hardver hibája.

    A GPS-vevőt nemrég teszteltem élesben, s nálam is megszakadt, de ez szoftver függő, mert vannak okosságok a folyamatos jelvételre. Az EPO használata viszont villámgyors helymeghatározást eredményez. Engem ami aggaszt: a pontatlanság; sajnos néha egy másik útra illeszt a készülék, mert nem megfelelő számú műhold vételénél elég nagy a hiba százalék. Kombinált navigálásra (autós+gyalogos túra) még nem volt szerencsém, de később kipróbálom, mert az akku kérdése is izgat.

    A hívás minősége elég jó, a hívott fél hangja jó minőségben hallható mindaddig, míg át nem áll egy másik adótorony jelére, s ilyenkor leromlik a minőség.
    A LED témára nincs más orvosság, mint a csere, de akkor is messze elmarad a SE Xperia vakujától. Én az "új LED-del szkennelek speciel, tehát telefonon a kamera segítségével digitalizálok, s azt meglehetősen jól. Az autofókusz az, amit hiányolok belőle, emiatt is gyenge a kamerája az érzékelő típus mellett!

Új hozzászólás Aktív témák