Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJC

    csendes tag

    válasz RBJ #285 üzenetére

    A Vertis 02-n kipróbáltam mindkét SIM foglalattal, és egyik sem látja a 3G hálózatot.
    Minden más nagyon király, nem vettem észre, hogy kevés lenne az 512 MB RAM, pedig telepakoltam jó pár alkalmazással, de arra ügyeltem, hogy amit nem használok azt lehetőleg bezárjam.
    Ami negatívum ként megemlíthető, hogy kicsit nehezen érzékel a kijelző, gyenge a vaku és az akkumulátor is lehetne erősebb. De ezeken kívül minden tökéletes és persze a hiányosságaival is együtt lehet élni.
    Csak az a fránya 3G működne, sajnos ennek hiánya elfogadhatatlan. 2 perc mire megnyílik egy weboldal, az időkép alkalmazás a térképeket be sem tudja tölteni. Van itt mellette egy Nokia azon mind három szolgáltató 3G hálózata látható, tehát van lefedettség. Sajnálom nagyon, hogy vissza kell vinnem, nem hiszem, hogy ki tudják cserélni, mert csak ez az egy darab volt belőle. Az mindenesetre gyanús volt már kicsomagoláskor is, hogy a készülék tele volt ujjlenyomatokkal, főleg a krómozott részeken látszott, meg a doboz sem volt lefóliázva, vagy leragasztva...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák