Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dimrus2

    tag

    Sziasztok!
    Beszereztem én is egy DualDrive 7"-os tabletet. Ami miatt érdemes egy ilyenre beruházni, az a használható GPS, és a DVB-T tv. Ez a méret, 7" szerinte még elhelyezhető, és nem zavaró egy autóban. Korrekt csomagolásban benne van minden amire szükség van. Nem egy erőgép de a gps-nek, és a tv-nek elég.
    Egy-két szó a terjesztő cégről: a Conflex Kft. ahol vettem, első látásra korrekt segítőkész cégnek tünt, és
    meg is maradt annak!
    Segítettek a vásárlásnál, segítettek a felmerülő kissebb gondomnál is. Mindenkinek csak ajánlani tudom a céget.
    A készülék pár napos használata után a kevés tapasztalat alapján, a GPS tökéletesen működik, az Igo-val
    használom, a rajtlévőt én lepucoltam,sok helyet foglalt, A DVB-T tv rádugott tetőantennával tökéletes, a sajátjával még nem próbáltam. A kocsiba vehető antennával kiváncsi leszek a vételre.
    Kár hogy gyárilag nem rootolt, mint a másik tabom, de hátha idővel megtudom oldani.
    Összességében egy nem erőgép,de a specifikus alkalmazások miatt megvehető, használható masina.
    -------Nem vagyok a cég alkalmazottja------
    üdv!

    LG G4 Titan/Arany QC, LG G3, LG 4xHD, Motorola Defy, Nokia több típus éveken át.

Új hozzászólás Aktív témák