Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • margithid

    veterán

    válasz MeGabee #30 üzenetére

    Szerintem alapvetően nem is az árazással volt a baj, hanem a piaci rések lefedésével. Például volt mikor 3 5"-os telefonjuk volt egyidejűleg piacon (Z30, Z3, Leap) Ennek mi értelme?
    Kellett volna egy alsókategóriás tényleg belépő 4.5"-os egy 5"-os és egy 5.5"-os.
    Billentyűzetesből meg meghagyták volna a Q10-et olcsósítva és jött volna a Classic. Ennyi, szerintem ha ezeket meglépik nem itt tartanának!
    De én ennek a Privnek se jósolok nagy sikert, eleve ekkora tepsihez minek kicsúsztatható fizikai bill? Egyszerűen szerintem ez nem piaci igény. Ráadásul feleslegesen megdrágítja a készüléket. A passport ami tényleg innovációban gazdag se lett nagy siker, akkor mit várunk ettől... Persze szolgáltatókhoz bekerül lehet sikeres, ezt nem vitatom.
    Amúgy meg továbbra is azt mondom, hogy az android/amazon alkalmazások tettek be a saját OS-nek, nem fejleszt senki bb-re, mert minek, igy pedig bevétel se lesz...
    Kicsit az az érzésem Chen-nel mint a nokiánál Elop-pal, trójai faló, előkészíti a cég eladását...

Új hozzászólás Aktív témák