Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Judy21

    csendes tag

    Szeretek kísérletezni, úgyhogy vettem egy ilyet, hogy ne kelljen utazás közben féltenem a Xiaomi mipademet. Kökinél lévő tescoban vettem. Hazavittem, és észre vettem hogy a kijelző hibás, nehezen reagál az érintésre, és ha reagál akkor is úgy érzékeli hogy 1 centivel odébb érintettem meg a kijelzőt. Visszavittem, kicserélték. A másodikkal az volt a baj, hogy nem lehetett tölteni, hiába töltöttem 5 órán keresztül, be se lehetett kapcsolni. Visszavittem, kicserélték. A jelenlegivel az a baj, hogy a giroszenzor (azt hiszem így hívják) rosszul működik, néha elforgatja a képet akkor is mikor nem akarom, amikor meg szeretném akkor nem csinál semmit. Nekem is mondta az eladó srác hogy rengeteg panasz van rájuk, mindenféle hiba miatt. Köszönöm de ennyi elég volt a tescos tabletből. Holnap ezt is visszaviszem, visszakérem a pénzt és inkább egy Lenovoba teszem a pénzem, az legalább működik. Senkinek nem ajánlom ezt, tényleg pár ezressel többért már használható cuccot lehet venni, nem éri meg kísérletezgetni, hátha nekünk jó lesz alapon. Volt már hasonló árú tabletem, de ez tényleg egy trágya.

  • Judy21

    csendes tag

    válasz kisgabor87 #398 üzenetére

    Tescoban a srác ugyan ezt mondta nekem. Mármint hogy amint elfogy, nem fogják tudni cserélni és garanciáztatni kell, ami adott esetben 1 hónapig is eltarthat. Többek között ezért is mondtam, hogy köszi ilyet nem. Pénzt nem fognak senkinek visszaadni.

Új hozzászólás Aktív témák