Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sosz

    csendes tag

    Sziasztok!

    Lenne egy kérdésem, mert eddig ezt senki sem feszegette. Szinte mindenki csak az 1 v. 2 év garin meg a 2 GB-on, no meg a GPS-en rugózik, de mi a helyzet a Bluetooth-al? A tesztekben mindenütt szerepel, hogy BT 4.0-át tudja a készülék, de se a dobozán se a honlapon nem írják hogy van benne. Pedig látszólag van a készülékben mivel ott figyel a menüben, lehet is párosítani az eszközöket hozzá, csakhogy veszettül nem jól működik. (Már a másodikat vittem vissza végleg e miatt. :W ) Legalábbis ami nekem van és amivel teszteltem SonyEr. VH410-es BT-s headset avval nem működik rendesen (sajnos jelenleg nincs más BT-s eszközöm itthon). Zúg mint az állat nem hallani semmit csak mintha egy 100-al robogó vonat alá feküdtem volna a sinek közé ennyit hallani. A headseten lévő hangerő gombokra sem reagál nem jelenik meg a BT-s hang csúszkája sem a kijelzőjén. Pedig a párosítás pik-pakk megy felismeri csatlakoztatja meg minden ami kell, látszólag rendben. Továbbá amit észleltem még, hogy amikor a BT-t aktiváltam a tableten onnantól a WIFI is elkezdett szakadozni meg lassulni is. Addig kb. 2 napig rendben tette a dolgát csakhogy a 3.-ik napon gondoltam egyet és feltettem a Vibert. Na ez lett a tablet veszte mert innentől jöttek a fenti gondok meg a csere bere ami nem segített, mert a cserekészülék is ugyanazt produkálta csak tán még rosszabb volt mert ennek még a beépített mikrofonja is recsegett meg zajos volt, egyszóval nem nagyon hallottak a túloldalon. Az lenne még a kérdésem, hogy próbálta-e valaki BT-s headsettel a VOIP telefonlást illetve BT-s hangszóróval a zenehallgatást, vagy egyáltalán mi a tapasztalat BT fronton ezzel az eszközzel? Vagy ez is teljesen reménytelen ebben? Az is elég furcsa, hogy sehol sem említik azt, hogy egyáltalán van benne BT ez is olyan mint a GPS csak a tesztkészülékekben volt? Na de akkor hogy tudtam párosítani a headsetemmel...

  • sosz

    csendes tag

    válasz csubuka #3186 üzenetére

    Ha lett volna más akkor kipróbáltam volna, de sajna nincs más és ami van az nem megy. Egyébként meg a BT egy szabvány ami ráadásul felülről kompatibilis is, tehát egy BT 2.1-es fülessel kellene működnie egy BT 4.0-ás eszköznek gond nélkül. Ettől persze lehet hogy igazad van és csak egyszerűen az én fülesemet nem szereti és minden más BT-s cucc pöpecül működik rajta csakhogy ez így nem túl meggyőző feltételezés. Az SE ArcS telómmal ami egy kalap sz@r pl. tökéletesen megy.(( Egyébként a 2 GB-on fanyalgóknak adalék: ahhoz a telóhoz képest ami 2011 SE csúcskészüléke volt és 420 MB belső tárhelye van ahhoz képest ez a tablet a 2GB-jával egy megváltással ér fel.))

  • sosz

    csendes tag

    válasz ronda #3191 üzenetére

    Aha tehát a VOIP hívásokkal van a baj és nem a headsettel... Teszteljétek a VOIP hívásokat pls!

Új hozzászólás Aktív témák