Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Süvi #9350 üzenetére

    Azért próbálj ki egy IPAD AIR-t, próbáld meg megakasztani a két magon is nagyon fluid az egész, nem érzed a magok hiányát, ami sok mindenen múlik pl. flash memória sebességén, minőségén. (Lásd egy 4-5 éves laptopba beleteszel egy jobb SSD-t csodára lesz képes.) No mindegy én sem vagyok Apple fan sőt.., de ha 100 körül szánnék tabletre az vennék elsősorban azért mert nekem a 4:3-as képarány az ideális, meg a minőség meg az értéktartás, eladhatóság miatt. Hollandiában használtam sokat nővérem 100 ezres Samsung 10,1 colos komolyabb tabletjét, ez az: [link], de a 16:9-es képarány miatt elég fura, kényelmetlen volt a böngészésre a használata, nem szerettem, érdekes igazán ők sem nagyon használják egyébként, nem tudom miért. Pedig a 10,1 colosok között nagyon könnyű is csak 470 gramm, mégsem volt igazán jó, kényelmes a használata. 8 magos, de én nem voltam elájulva a sebességtől sem, nem volt igazán fluid teljesen, nem dobtam hátast a sebességtől, de lehet ez a droid miatt is van.

    Én egyébként az TESCOS open dott megvétele előtt ilyet rendeltem 37 rugó volt a 220volt.hu-n akkor még: [link]
    Mindenhol agyondicsért darab és eléggé erőgép: 4 magos intel proci ami alapon 1,33 hz-de 1,8 Ghz-ig felmegy, 2GB ra 32 GB flash HD felbontás. (+dual boot amivel tényleg egy gombnyomással lehetett váltani, ez tényleg érdekes volt). Mégis visszavittem, mert a kijelző fényereje katasztófális volt 185 nit színek fakók, kevés kontraszt volt, tükrözőfött mint a állat. Pl. ennek a sokak által Tescos tabletnek 357 nit a fényere, hiába a rosszabb felbontás sokkal élesebb a képe, sokkal szebbek élénkebbek a színei, ég és föld a két kijelző+ az anyag haszánálat is sokkal jobb + 4:3-as a kijelző!!! :K :K :K . Mondjuk másik tableten szinte teljesen asztali windows 8.1 ment, ami tényleg elég jó és gyors, sokkal gyorsabb, fludiabb mint a droid, de tableten kicsit fura volt használni.

    PLaci58: csak azt furcsállom, hogy eléggé melegszik töltés közben de ezek szerint nem baj

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák