Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    A Tescos gyári toknak utána kérdeztem, BP-en a nagyobb Tescokban nem volt.
    A forgalmazótól is kérdeztem azt mondta, tőlük biztos nem lesz újabb tok rendelés már. Lehet kifuttatják a mostani Tablet készletet oszt annyi ennek a szériának azért nem rendelnek, nem tudom. Pesten ahol néztem tokokat szinte csak fehér-bonz volt kitéve, de az nagy mennyiségben 30 rugóért, a júliusi 24 ezres akciónak vége lett. (lehet vidéken vannak akciók, vagy lesz újabb még.) Szerintem ez a tablet még 30-ért is ráfizetés a Tesconak, tekintve, hogy az alacsony árairól ismert Modecom gyakorlatilag ezt a tabletet 60 rugó körül árulja: [link]

    Megnéztem milyen tokok vannak Kínából, elvileg a Teclast P89 mini-hez való a képek alapján jó helyen van a kamera, bár mm-es méretbeli gondok vannak:

    Végül ezt rendeltem, elvileg ez is , majd meglátjuk a minőséget, a szerintem szép bronz hátlap miatt átlátszót akartam: [link]

    Először ezt akartam, mert ez a legelegánsabb, csak elég drága és ez is reped a szélén egy idő után és ahhoz már nekem kicsit drága: [link]

    Egyébként a tablet nagyon jó a képminőség tényleg nagyon elvárás feletti, a fényerő is jó vonaton nem volt fárasztó az olvasás, a tükröződés, elment a kétóra pikkpakk. Egyébként Bluetoothon kerszetül is osztható a mobilnet pl. telefonról és így alig merül a telefon akksija pedig nekem WP-s telefonom van. Én UC browerrel használom a telót villámgyorsan bejönnek az oldalak, a Chromemal szenvedett, töröltem. A 4,6 GB tárhely nekem bőven elég már.
    A GPS-t nem tudja valaki hogy telóról milyen programokkal lehet megosztani? Valahol olvastam erről, de nem emlékszem hol asszem a telón és a tableten is kell egy-egy programot telepíteni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák