Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeBe

    tag

    válasz janosibaja #28173 üzenetére

    A záridő alapvetően ugye automatikus, de Hosszú záridő módban az általad felsoroltakat be lehet állítani kézileg is, de nem muszáj, hagyhatod ott is automatikuson, én is így hagytam, ezért vannak ilyen értékek. Egyébéként Hosszú záridő módban ha a záridőt és az iso-t is auton-n hagyod, akkor az iso-t leveszi amennyire lehet, és ehhez állít megfelelő záridőt.
    Ezen felül letölthetsz moddolt gyári kamera appot, aminek hála 64s-ig tudod növeli a záridőt bármelyik fényképezési módban, így automatán hagyva az iso-t le tud menni egészen iso50-re ha elég hosszúra hagyod a záridőt, és így egész kellemes éjjeli képek készíthetők, mutatok pár sajátot:

    ISO HJR arra jó, hogy a kézremegést kiküszöbölje valamennyire oly módon, hogy előtérbe helyezi a záridő rövidségét az iso rovására(vagyis rövidít a záridőn, de növel az iso-n). Ezt próbálgatva kb átlag 100al nagyobb ISO-t állított és nagyvonalakban felezte a záridőt.

    A Cameranext működött nekem is CM13on, de a képek jóesetben 3megásak voltak, CM12őn meg befigyelt néha 7mega körüli is. Valamint CM13on a Tiszta kép módban lőtt kép nem úgy készült ahogy kéne, csak simán lőtt egy képet. Arról nem is beszélve, hogy lassított felvételnél befagyott az app mind a 3 romon amit próbáltam

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák