Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    válasz micafighter #1301 üzenetére

    Talán még azt le lehetne írni mennyi ideig él egy meghívó és ez gondolom azonnali webshop-os vásárlást igényel.

    ⭐ Stella

  • Nordic

    Közösségépítő

    válasz micafighter #1301 üzenetére

    Ez a meghívós lista remek ötlet, nem fog elveszni a sok jelentkező a topic-ban...igaz én max akkor iratkozom fel ,ha összegyűlt a teljes összeg(elvileg jövőhónapban már meglesz).

  • leslien

    nagyúr

    válasz micafighter #1301 üzenetére

    Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

  • MartOOn

    addikt

    válasz micafighter #1301 üzenetére

    Joleszez

    Bár a rootolosokat meg a romolgatosokat nem zarnam kulon... Akkor ebben a topikban csak az lenne hogy honnan milyen garival milyen foliat milyen tokkal...
    Szerintem.

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

  • Josh777

    tag

    válasz micafighter #1301 üzenetére

    Csak csinosítási javaslat, úgy látom sok a nyilacska.
    Alt + 26 (→) vagy az Alt + 16 (►) ...még talán gyorsabban is leüti az ember mint a "hagyományost" :D A számkódot ugye numerikuson.

  • Oppenheimer

    veterán

    válasz micafighter #1301 üzenetére

    Várnom kellett volna pár hónapot, és o+o-t rendelni. :O

    [ Szerkesztve ]

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

  • micafighter

    nagyúr

    válasz micafighter #1301 üzenetére

    Legelterjedtebb LTE frekvenciák régiónként -> elírás, LTE sávokról van szó utána. Emlékszem pedig hogy ezt kijavítottam :((( Mindegy, most átírtam a forrást tutira :)

    3G :UMTS 2100 (Band 1) -> javítva a forrásban: 3G : UMTS 2100 (Band 1)

    Mégegyszer megjegyzem, ez Kínán kívül (I)senkit (/I)nem érint. -> javítva a forrásban: Mégegyszer megjegyzem, ez Kínán kívül senkit nem érint.

    A Oneplustól való rendeléshez egy támogatott ország béli szállítási cím kell -> link javítva a forrásban !

    Ha ez nem Kínában van -> javítva: Ha ez a szállítási cím nem Kínában van.. (a szállítási címre gondoltam, amiről az előző mondatban írtam, de így talán egyértelműbb a mondat)

    Szeretném még megköszönni axlfsi fórumtársunknak a leírás mellett azt is, hogy be merte vállalni a mailboxde szolgáltatás igénybevételét a privát üzenetekben való mérlegelésünk után, ugyanis eddig nem sok tapasztalat volt mailboxde-vel itt a fórumon, illetve interneten is kevés információt találni, bár az a kevés az pozitív volt. -> Ugyanis ő rendelt először így itt a topicban, megpróbálom ezt valahogy beleszőni! :

    Szeretném még megköszönni axlfsi fórumtársunknak a leírás mellett azt is, hogy be merte vállalni a mailboxde szolgáltatás igénybevételét a privát üzenetekben való mérlegelésünk után, ugyanis eddig nem sok tapasztalat volt mailboxde-vel itt a fórumon, illetve interneten is kevés információt találni, bár az a kevés az pozitív volt. Itt a topicban ő próbálta ki a mailboxde szolgáltatását elsőként!

    hogy ez pontosan milyen módon éri el az említett toolkit. -> javítva a forrásban: hogy ezt pontosan milyen módon éri el az említett toolkit.

    A bootloader feloldásához szükség lesz az Android SDK-ra. Ha nem akarjuk az egész Android SDK-t letölteni, akkor elég ez is (mivel nincs az egész SDK-ra szükségünk a bootloader feloldáshoz és rootoláshoz). -> forrást átírtam, kicsit logikusabb mondatszerkezet: A bootloader feloldásához szükség lesz az Android SDK egy részére. Ha nem akarjuk az egész Android SDK-t letölteni, akkor elég ez is.

    (#1302) radi8tor1: köszi, beleírtam a forrásba:

    azok, akik meghívót szeretnének adni. Azért érdemes ilyet megadni, mert a meghívók felhasználása jelenleg időhöz kötött: legjobb tudomásom szerint a meghívók felhasználására 24 óra van, ez után pedig ismét 24 óra van a fizetésre! Ha paypalhoz kötött bankszámlán van a pénz, paypal fizetés esetén azonnal levonják az összeget a bankszámláról, függetlenül attól hogy mikor adjuk fel a rendelést! (én éjfél körül adtam fel a rendelést, azonnal levonták a pénzt az OTP számlámról). ha lejár az idő, elvész a meghívó, így fontos a gyorsaság.

    (#1305) MartOOn igazad van, viszont szerintem azért lenne értelme a kiegészítőket meg a rootolós témát külön venni, mivel:

    1) külön-külön mindekettőről több oldalt lehetne írni, így irdatlan hosszú lenne az összefoglaló, ezért jobb lenne egy cikket írni róluk

    Az is egy alternatíva, hogy a rootolós leírás megy egy külön cikkbe, viszont a rootolós beszélgetés meg marad itt. Viszont ha a cikk kommentjeinél lenne a rootolós beszélgetés, akkor egy helyen lenne a rootolásos infó.

    A legjobb megoldás talán az lenne, ha elkészülne a cikk, a root beszélgetés viszont itt maradna, de mindenki egy ilyen "könyvjelzővel" látná el az ilyen témájú hozzászólását: $ SU vagy valami hasonló, így erre rákeresve ebben a topicban egyszerüen megtaláljuk az erre vonatkozó infót, így felesleges a cikk hozzászólásaihoz költöztetni ezt a témát.

    Tehát mondjuk ezt írhatnám az összefoglalóba, hogy

    A bootloader feloldásáról, rootolásról, custom romokról és kernelekről pedig kérem ITT beszéljünk (link a rootolós logout cikk hozzászólásaihoz) -> A bootloader feloldásáról, rootolásról, custom romokról és kernelekről ITT egy részletes cikk, azonban kérek mindenkit, hogy ebben a topicban beszéljünk a témáról, és aki ilyen témáról ír hozzászólást, az ezzel kezdje mondandóját: $ SU vagy valami ilyesmi.. :U És persze a cikk megírása után lehetne az első komment az, hogy a témáról a OnePlus One - Kína már itt One topicban beszéljünk $ SU jelzéssel.

    Erről mi a vélemény? Ezt egyenlőre nem írtam át a forrásban.

    (#1306) Jossuah777 köszönöm, olyan sok nincs, de átírtam a forrásban :) bár Alt + 26 helyett ctrl+c és ctrl+v billentyükombinációval ;]

    (#1309) kano nem látsz esetleg valami visszaszámlálót? Jó lenne tudni erről pontos infót, hogy az kerüljön az összefoglalóba.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák