Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MartOOn

    addikt

    válasz big-J #8161 üzenetére

    Hogy hogy mi erteleme? Ez egy topik, raadasul ennek a telefonnak a topikja... Ez meg az en velemenyem. Nem is tudom hol mashol lenne a helye?!
    Kerlek ne menjunk at samsung topikba, ahol csak a jot es a szepet lehet elmondani, kibeszelni.
    Es ha neked ez a nagy semmi, hogy par honappal a megjelenes utan kitolnk hazon belul egy specibb verziot a telodbol, az a te dolgod. Engem igenis zavar, engedtessek meg...
    Egyszer el szerettem volna ezt adni, szted ugyanannyit fognak adni az elso szeriaert, mint a jbl-es tuningoltert? Te ugyanannyit adnal erte? Ugyehogy nem. Kicsit sem zavart volna ha ezt 6-8 honappal az elerhetoseg utan lepik meg. De jelentkezzen kerem a forumon az akinek mar legalabb 4 honapja megvan! Mint mondtam az enyem pont 3 honapos... Es az elso 5ben de max 10ben benne voltam itt a forumon. "kicsit" korainak erzem a rancfelvarrast.
    Es ennek hangot adtam. Itt. A telefon topikjaban. De off-ba rakom, hogy neked is tessen...
    Es akkor gondolj bele annak a helyzetebe, aki 2 hete vette meg. Nem a Vilag vege, ertem... De nem is fair vagy tul barati a lepes. Plusz vegyuk hozza a oneplus marketingjet is... Akkor biztos ez lesz a flagshipkiller killer.. Jah, várj... Tényleg...

    [ Szerkesztve ]

    HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Új hozzászólás Aktív témák