Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Danika256

    aktív tag

    Sziasztok!

    Már rég írtam, de azért hellyel közzel szoktam olvasgatni a fórumot, hetente átfutom :)
    Pár napja meguntam a gyári CM13.1-et, állandó google play meg egyéb fc hibák, akksi is elég rossz volt, rosszabb mint a korábbi verziókban.
    Kerestem ROM-okat mit lenne érdemes kipróbálni. Oxygént régebben imádtam, a portoltakat is, csak az akku idő nem volt jó soha. Véletlen ráakadtam a Nitrogén OS-re, amit még soha sem próbáltam. Nem sok esélyt adtam neki, de hatalmasat csalódtam pozitívan!
    7.1-es ROM és azt kell mondjam atomstabil! Az akku idő talán még a 4-es droidokkal volt ilyen jó korábban! Semmi hibát nem találtam, a rendszer, programok és játékok nagyon szuperül futnak. Benchmark rekordot ne várjatok tőle, de csak a CPU tesztekben kap kevesebbet...
    A szín kalibráció talán még az Oxygén ROM-énál is jobb! AOSP alapú, de elég sok belerakott +funkció, beállítás van! Bőven elég! Egyedüli kis hiányosság, hogy azok a részek csak angol nyelvűek.
    Szóval elég komoly cucc, nem egy otthon hegesztett ratyi!
    Simán elmehetne hivatalos ROM-nak is!
    Még más kernelt nem próbáltam hozzá, de többen már igen. Majd ennek még utána kell néznem. addig is próbáljátok ki minél többen! :) Íme:
    [link]

Új hozzászólás Aktív témák