Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • micafighter

    nagyúr

    válasz #01696768 #2824 üzenetére

    Garanciás javítás/cseréhez nem kell új invite, és biztos vagyok benne hogy nem csak pénzvisszatérítést vállalnak. 14 napig egyébként indoklás nélkül lehet cserét kérni. Play áruházban rengeteg szép ingyenes téma is van, illetve a telefonon van valamilyen Témakezelő alkalmazás (én angolul használom, angolul a neve Theme Showcase), onnan is tudsz keresni témákat, illetve xda-n is érdemes szétnézni: Official MEGA CM11 Theme Chooser Thread -> így hirtelen ezt találtam, de van még 1-2 ilyen topic xda-n. Általában külön vannak szedve az ingyenes és a fizetős témák.

    A telefon gyárilag nem rootolt, valoszinüleg Google nem nagyon örült volna neki, ezért CM kivette a rootot. A gyári rendszer rootolása viszonylag egyszerü 30O előtti rendszeren, mert ehhez hasonlóan

    fastboot boot

    paranccsal egy custom recovery-be tudunk bootolni anélkül, hogy azt flashelnénk a telefonra, tehát nem kell hozzá feloldani a bootloadert, és a custom recoveryből szerintem flashelhető a supersu.zip

    adb sideload

    paranccsal. Mondjuk nem próbáltam de szerintem müködne. Viszont 30O-ban már tudomásom szerint letiltották sajnos a fastboot boot parancsot, úgyhogy csak bootloader feloldással fogsz tudni custom recoveryt fetenni, hogy oda bootlj és onnan rootolhasd a telefont.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák